W ostatnią niedzielę poznaliśmy zwycięzców zimowego pucharu w Rainbow Six: Siege. A to oznacza, że nowy sezon Polish Masters zbliża się wielkimi krokami, ale nie wszystkim może być dane wziąć w nim udział. Pod znakiem zapytania stoi np. obecność devils.one, które dziś zakończyło współpracę ze swoim składem.

Składem, który barw popularnych Diabłów bronił przez kilka ostatnich miesięcy. Rekordzistami tutaj są Mateusz "JiN" Romanowski i Grzegorz "Grz3gorzu" Cebula, którzy pod skrzydła DV1 trafili jeszcze w maju ubiegłego roku. Od tego czasu wystąpili oni m.in. w Polish Esport Cup, Polish Masters oraz Polish Cup Winter, za każdym razem docierając do strefy medalowej. Ba, dwie ostatnie imprezy, mające przecież niezwykle prestiżowy charakter, kończyli jako wicemistrzowie.

Co ciekawe, sama organizacja koniec współpracy ze składem ogłosiła dopiero dziś, chociaż sami gracze już wcześniej informowali o tym na własną rękę w mediach społecznościowych. –  Był to mój ostatni turniej w barwach devils.one. Co przyniesie przyszłość, zobaczymy. Na obecną chwilę spróbuje dostać się mixem do włoskiej ligi – pisał już 1 marca Durawix. I faktycznie możemy go znaleźć na liście graczy DjombGang, które już w najbliższy piątek rozpocznie walkę o miejsce w PG Nationals.

Były już skład devils.one prezentował się następująco:

  • Mateusz "JiN" Romanowski
  • Grzegorz "Grz3gorzu" Cebula
  • Jakub "Durawix" Durawa
  • Denis "Denio" Janiak
  • Jan „Erago” Durawa