STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Kolejne ruchy kadrowe w NAVI. Saves i spółka znowu w komplecie

Od startu nowego sezonu European League dzieli nas już tylko półtora tygodnia. Nic więc dziwnego, że włodarze Natus Vincere w końcu zaprezentowali nam odświeżony skład sekcji Rainbow Six: Siege – skład, którego częścią nadal jest Szymon „Saves” Kamieniak.

Polak, podobnie jak, Jack „Doki” Robertson i Byron „Blurr” Murray, zachował swoje miejsce. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Jeszcze pod koniec lutego szeregi NAVI opuścił wszak dotychczasowy prowadzący, Luke „Kendrew” Kendrew, który niedawno związał się z Cowana Gaming. Teraz zaś los swojego rodaka podzielił Joe „Joe” Crowther – 19-latek bronił barw ukraińskiej organizacji od września ubiegłego roku, ale nie pomógł jej w osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Wobec tego teraz wylądował na ławce rezerwowych, ale nim na dobre się na niej rozsiądzie dokończy jeszcze ze swoimi kolegami sezon UK & Ireland Nationals.

Tak czy inaczej, w związku z tymi ruchami Natus Vincere musiało szukać aż dwóch nowych nabytków i finalnie je znalazło. Ponownie organizacja sięgnęła po posiłki z brytyjskiej sceny, w efekcie czego skład zasilił Nathan „Nathan” Sharp. Nastoletni gracz ostatnie dziewięć miesięcy spędził w MnM Gaming, z którym otarł się nawet o awans do European League. Drugi wolny fotel przejmie natomiast Rickard „Secretly” Olofsson, któremu ostatni miesiąc upłynął na poszukiwaniach nowej drużyny. Wcześniej doświadczony Szwed przez kilka lat grał dla Chaos Esports Club, a na swoim koncie ma nawet występ na Six Invitational 2017 pod banderą EURONICS Gaming.

W tej sytuacji skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

  • Jack „Doki” Robertson
  • Szymon „Saves” Kamieniak
  • Byron „Blurr” Murray
  • Rickard „Secretly” Olofsson
  • Nathan „Nathan” Sharp
  • Cyril „jahk” Renoud – trener
  • Joe „Joe” Crowther – rezerwowy
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Thorin kończy współpracę z Flashpointem i wyraża swoje niezadowolenie z rozwoju projektu

Wiele osób miało ogromne nadzieje związane z nadejściem Flashpointa. Nadzieje nadal niespełnione, chociaż za nami już dwa sezony organizowanych przez...