STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Przed nami kolejna runda play-offów 2. dywizji Alior Bank Ultraligi, dziś poznamy pierwszego finalistę

Wielkimi krokami zbliża się kolejna faza rundy pucharowej 2. dywizji Alior Bank Ultraligi. Przed nami dwa spotkania, które zadecydują o dalszych losach turnieju i oba będą rozgrywać się równocześnie. Dzisiaj poznamy pierwszy zespół, który pożegna się z fazą pucharową, a także pierwszego finalistę.

Dzisiejsze mecze będą miały miejsce o godzinie 18:00. Dom Spokojnej Starości, czyli zwycięzca fazy zasadniczej, zmierzy się z trzecim miejscem w tabeli – 7more7 Pomp Team Academy. Spotkanie to będzie rozgrywać się w drabince wygranych – triumfator zapewni sobie miejsce w finale. Kiedy te drużyny zmierzyły się ze sobą w trzeciej kolejce rozgrywek, zatriumfował Dom Spokojnej Starości, pokazując prawdziwą wartość doświadczenia. DSS zakończył fazę zasadniczą z bilansem 8-2, natomiast 7more7 Academy skończyło ten etap z wynikiem 6-4.

W drabince przegranych piratesports podejmie Nordis Team. To będzie walka o przetrwanie, bowiem przegrany pożegna się już z turniejem. Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku będzie ekipa Piratów, która pokonała swoich dzisiejszych rywali już w sezonie zasadniczym. Także w tabeli uplasowali się wyżej, zajmując drugie miejsce. Nordis Team zakończył tamten etap na czwartym miejscu z wynikiem 4-6.

Poniedziałek, 8 marca
18:00 Nordis Team vs piratesports BO5
18:00 Dom Spokojnej Starości vs Pompa Team Academy BO5

Gdzie będzie można obejrzeć oba mecze? Prawa do transmisji są otwarte. Oznacza to, że zobaczymy je na platformach streamingowych u komentujących streamerów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 8 marca 2021

1 1. x-kom AGO 2925 pkt Furlan – F1KU – snatchie – reatz – rallen – minirox (t) 4 2. Anonymo Esports 2455 pkt S...