W ubiegłym tygodniu Piotr "izak" Skowyrski i Jerzy Janowicz ramię w ramię rywalizowali podczas Toronto Ultra $100k Payout Season 2. Niemniej już podczas rozpoczętego wczoraj Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown obaj streamerzy wystartowali osobno – i obaj mieli co świętować.

Skowyrski do gry przystąpił przy wsparciu Marcina „Rocketa” Stasiaka, z którym w tym roku wystąpił już w poprzedniej odsłonie Twitch Rivals, podczas Janowicza wspomagał Piotr "Miniuwa" Bronszkiewicz. Co prawda oba polskie duety w trakcie środowych zmagań radziły sobie ze zmiennym szczęściem, ale finalnie rzutem na taśmę zgromadziły odpowiednią liczbę punktów, by móc finiszować w czołowej szesnastce. – Chyba cud nas uratował, że przechodzimy dalej – przyznał później sam izak. Co ciekawe, w grze pozostała też mieszkająca w Wielkiej Brytanii polska streamerka o pseudonimie IMAngelikaa.

Niemniej to dopiero początek emocji, bo dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się drugi i jednocześnie ostatni dzień turnieju, podczas którego wykorzystana zostanie drabinka pojedynczej eliminacji. Warto w tym miejscu wspomnieć, że łączna pula nagród Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown wynosi 75 tysięcy dolarów, zaś duet, który finiszować będzie na pierwszym miejscu, wzbogaci się o 20 tysięcy. Imprezę z perspektywy izaka śledzić można pod tym adresem, zaś perspektywę Janowicza znaleźć można pod tym adresem.