Drugi dzień Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown nie okazał się łaskawy dla obu polskich zespołów, które przystąpiły do rywalizacji. Zarówno zespół Piotra "izaka" Skowyrskiego, jak i drużyna Jerzego Janowicza odpadły bowiem już w pierwszej rundzie play-offów.

Tym samym wspierani odpowiednio przez Marcina „Rocketa” Stasiaka i Piotra „Miniuwę” Bronszkiewicza polscy influencerzy zakończyli zmagania z najniższą możliwą nagrodą pieniężną, która wyniosła tysiąc dolarów. – Niestety dzisiaj zagraliśmy naszą najgorszą gierkę od początku wspólnej gry i to trochę przekreśliło nasze szanse w dalszej walce. W drugiej gierce już graliśmy swoje, ale to było za późno. [...] Dzięki wielkie wszystkim za kibicowanie i słowa wsparcia! Jesteście super ekipą kibiców. I dzięki Rocket za kolejny super występ w duecie! Dużo nam nie zabrakło! – przyznał izak za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ostatecznie pierwsze miejsce zajął duet pod przewodnictwem KayzahRa. Streamer z Niemiec, któremu towarzyszył Robin "SplasheD", przeszedł przez czwartkową drabinkę i pozostawił w pokonanym polu ekipy m.in. związanego z London Royal Ravens Liama "Jukeyza" Jamesa oraz Kaceya "WarsZa" Channera z Luminosity Gaming. Tym samym to właśnie KayzahR i jego kompan zgarnęli główną nagrodę, jaką był czek o wartości 20 tysięcy dolarów. Jednocześnie gracz znad Renu zrekompensował sobie niedawny nieudany występ podczas Toronto Ultra $100k Payout Season Two, z którą to imprezą pożegnał się już pierwszego dnia.