STS
fot. FaZe Clan

FaZe Clan wkracza na scenę Rocket League. Organizacja kontraktuje skład The Peeps

FaZe Clan niejednokrotnie pokazywał już, że jeżeli wchodzi w nowy tytuł esportowy, to robi to z przytupem. Nie inaczej jest i w przypadku Rocket League. Organizacja, która posiada już swoje dywizje między innymi w CS:GO czy Call of Duty, postanowiła otworzyć się również na produkcję łączącą samochody i piłkę nożną. Reprezentanci The Peeps okazali się być tymi szczęśliwcami, których popularna marka wzięła pod swoje skrzydła.

Decyzja podjęta przez amerykański klub nie powinna nikogo dziwić. Wszak trójka zawodników znajduje się obecnie na piątej pozycji amerykańskiego rankingu Rocket League Championship Series, zawdzięczając to swojej świetnej dyspozycji w tym roku. Jednym z osiągnięć na koncie składu jest wygrany trzeci tydzień The Grid, pokazał się on też z dobrej strony podczas RLCS X Winter NA Major, na którym zajął czwartą pozycję. Zespół został sformowany w sierpniu ubiegłego roku przez dwóch byłych reprezentantów Pittsburgh Knights, Jiraira „Gyro.” Papaziana i Austina „AYYJAYY” Aebiego oraz Braxtona „Allushina” Lagareca, związanego wcześniej z Teamem Envy. Od tamtej pory tercet grał na własny rachunek, ale jego ostatnie poczynania pozwoliły, aby wreszcie uzyskał wsparcie organizacji.

Skład, który został zakontraktowany przez FaZe Clan, wygląda następująco:

  • Jirair „Gyro.” Papazian
  • Austin „AYYJAYY” Aebi
  • Braxton „Allushin” Lagarec
  • Julian „Moopy” Amador (trener)

Nowych członków FaZe w akcji można będzie oglądać już jutro, gdy zmierzą się z Susquehanna Soniqs w ramach Verizon 5G Ultra Cup, czyli pierwszego Regional Event dla drużyn z Ameryki Północnej w wiosennej odsłonie 10. sezonu RLCS.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni split Rizzo w głównym składzie G2 Esports. 23-latek ogłosił zakończenie kariery

"Wszystko ma swój koniec", głosi prawda stara jak świat. Zwłaszcza w świecie sportu i esportu, gdzie po latach traci się czy to niektóre zdolności, cz...