STS
fot. materiały prasowe

Wygraj jeden z limitowanych padów KFC z okazji finałów Ekstraklasa Games Pro

W związku ze startującymi dziś finałami sezonu Ekstraklasa Games Pro, marka KFC, jako jeden z głównych partnerów rozgrywek, organizuje konkurs dla fanów zawodów na wirtualnej murawie.

Już dziś wieczorem rozpoczną się finałowe pojedynki najlepszych graczy FIFA 21 w Polsce w ramach Ekstraklasa Games Pro. Stawka turnieju jest bardzo wysoka, ponieważ najlepszy gracz wywalczy sobie prawo do gry o Mistrzostwa Świata oraz główną nagrodę z puli wynoszącej 20.000 złotych. 

W marcu minęły dwa lata odkąd KFC stało się oficjalnym partnerem Ekstraklasa Games. Marka od lat skutecznie i konsekwentnie wspiera polski esport angażując się w liczne inicjatywy. W sercach graczy zapisała się akcjami „KFC na mapach”, zaś osoby interesujące się League of Legends z pewnością pamiętają ich jako sponsora polskiej transmisji Mistrzostw Świata. Wspierając rozgrywki w FIFIE, KFC chce zadbać również o fanów wirtualnej piłki nożnej, przygotowując dla nich konkurs pt. „Dream Team KFC”.

Pod postem konkursowym na Facebooku KFC należy opisać najlepszego gracza w FIFĘ używając przy tym hashtagu #GameOnKFC. Opisywana osoba może być znajomym lub profesjonalnym graczem. Autorzy najlepszych i najbardziej kreatywnych opisów zgarną pady KFC i otrzymają możliwość zagrania z profesjonalnymi graczami – Miloszem93 oraz Bejottem. Konkurs startuje dziś (22.03) o godzinie 15:00, a komentować można do 23.03, godziny 23:59. 

Finały sezonu Ekstraklasa Games Pro odbędą się w poniedziałek i wtorek. Transmisja na żywo odbędzie się w telewizji TVP Sport, na sport.tvp.pl oraz na social mediach TVP Sport i Ekstraklasy – na Facebooku, Twitchu oraz YouTube.

Artykuł sponsorowany

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Czaru, AVEZ Esport, Ultraliga Sezon 2

Pora wyłonić mistrza 2. dywizji Ultraligi. Piraci podejmą się próby abordażu na DSS

Spośród sześciu drużyn w walce o tytuł zostały tylko dwie. Dzisiaj poznamy mistrza 2. dywizji Alior Bank Ultraligi. W zeszłym tygodniu piratesports wy...