STS
FUT FIFA Ultimate Team urodziny
fot. EA Sports

Dwunaste urodziny trybu FUT. Na graczy FIFA 21 czekają darmowe paczki

Trudno w to uwierzyć, ale tryb FIFA Ultimate Team jest z nami już dwanaście lat. Twórcy gry postanowili uczcić to specjalną serią kart urodzinowych. Co istotne, piłkarzy, których znajdziemy od dziś w paczkach, charakteryzuje fakt, że każdy z nich otrzymał aż pięć gwiazdek sztuczek technicznych lub gry słabszą nogą. W pierwszym zestawieniu do zdobycia są […]

Trudno w to uwierzyć, ale tryb FIFA Ultimate Team jest z nami już dwanaście lat. Twórcy gry postanowili uczcić to specjalną serią kart urodzinowych. Co istotne, piłkarzy, których znajdziemy od dziś w paczkach, charakteryzuje fakt, że każdy z nich otrzymał aż pięć gwiazdek sztuczek technicznych lub gry słabszą nogą.

W pierwszym zestawieniu do zdobycia są tak znakomici zawodnicy, jak np. Thiago Alcântara (Liverpool FC), Jamie Vardy (Leicester City), Leroy Sané (Bayern Monachium), Ivan Perišić (Inter Mediolan), Lucas Moura (Tottenham Hotspur) czy Ferland Mendy (Real Madryt). Ponadto dzięki urodzinowym Wyzwaniom Budowania Składu, które zostaną udostępnione podczas obchodów dwunastych urodzin FUT, będziemy mogli zagrać również najlepszymi piłkarzami z poprzednich edycji.

Podczas obchodów urodzinowych będzie można także zdobyć specjalne nagrody. Te będą przyznawane za codzienną grę w FUT i wykonywanie wspomnianych wcześniej Wyzwań Budowania Składu. Za wypełnienie czterech z rzędu otrzymamy dodatkowy bonus. Poza tym od dziś można w grze odebrać także specjalne urodzinowe prezenty. Każdy, kto posiada produkcję od EA Sports, dostanie bowiem darmową paczkę z rzadkimi zawodnikami. Jej zawartość będzie się jednak różnić w zależności od tego jak długo posiadamy FIFĘ 21. Na osoby grające od premiery czekać będzie Paczka Ultimate. Z kolei najnowsi posiadacze produkcji od Electronic Arts mogą liczyć na prezent w postaci Dużej Złotej Paczki Premium. Warto dodać, że nagrody należy odebrać do 9 kwietnia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 zniknie ze sceny Counter-Strike'a? Tak, ale nie na zawsze *

AKTUALIZACJA: Cloud9 potwierdziło prasowe doniesienia i wydało oficjalny komunikat na temat swojej przyszłości w Counter-Strike'u. – Postanowiliśmy za...