STS
fot. PUBG Corp.

Znamy mistrzów PUBG Global Invitational.S. Ekipa z USA bogatsza o 1,3 milion dolarów!

Po sześciu długich tygodniach zmagań w ramach PUBG Global Invitational.S 2021 w końcu poznaliśmy najlepszy na świecie zespół PlayerUnknown’s Battlegrounds. Tym ostatecznie okazało się Susquehanna Soniqs z Ameryki Północnej, które tym samym wzbogaciło się o ok. 1,3 miliona dolarów. Hunter „hwinn” Winn i jego koledzy od samego początku swojego pobytu na południowokoreańskiej ziemi udowadniali, że […]

Po sześciu długich tygodniach zmagań w ramach PUBG Global Invitational.S 2021 w końcu poznaliśmy najlepszy na świecie zespół PlayerUnknown’s Battlegrounds. Tym ostatecznie okazało się Susquehanna Soniqs z Ameryki Północnej, które tym samym wzbogaciło się o ok. 1,3 miliona dolarów.

Hunter „hwinn” Winn i jego koledzy od samego początku swojego pobytu na południowokoreańskiej ziemi udowadniali, że są w wysokiej formie. Wszak to właśnie oni okazali się najlepsi podczas inauguracyjnej fazy turnieju, tzw. Rank Decision, by potem od zwycięstwa zacząć fazę drugą, Weekly Survival. Co prawda później bywało różnie i długo wydawało się, że to Gen.G Esports zgarnie tytuł. Niemniej w najważniejszym momencie Soniqs ponownie pokazali charakter i podczas decydującego tygodnia aż cztery mecze na dziesięć możliwych kończyli na podium, trzykrotnie stając na drugim jego stopniu, a raz na najwyższym. To wszystko, by z dość znaczącą przewagą wyprzedzić finiszujące na drugim miejscu Zenith E-Sports oraz Gen.G, które zajęło trzecią lokatę.

Korea Południowa jest tak piękna, a ludzie tutaj okazują szacunek i są opiekuńczy. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy tak ciężko pracowali, sprawiając, że jest to jeden z najlepszych momentów w moim życiu – nie krył wzruszenia Austin „M1me” Scherff. Ostatecznie jego zespół, poza mistrzowskim trofeum, otrzymał także czek o wartości 1 296 189 dolarów, co jest największą częścią łącznej puli, która wyniosła 7 056 789 dolarów. Przypomnijmy, że na ową pulę składało się początkowe 3,5 miliona dolarów przekazane przez organizatorów, zaś cała reszta, która pomogła dobić do tak ogromnej sumy, była efektem działań społeczności nabywającej w PUBG przedmioty powiązane z PGI.S 2021.

Czołowa dziesiątka PUBG Global Invitational.S 2021 prezentuje się następująco:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
knight, Top Esports, Worlds 2020

RNG utrzymuje pozycje lidera, TES wskakuje do najlepszej czwórki. Za nami ostatnia runda LPL

Za nami ostatnia kolejka sezonu regularnego League of Legends Pro League. Ostatni tydzień zmagań nie przyniósł nam zbytnio zaskakujących rezultatów –...