STS
fot. Virtus.pro

Virtus.pro zaprezentowało skład PUBG Mobile

Kolejna duża organizacja wkracza na rynek gier mobilnych. Tym razem jest to rosyjskie Virtus.pro, które wczoraj oficjalnie pochwaliło się składem w PUBG: Mobile. Większość nowych zawodników występowała wcześniej w zespole NEW ERA.

Od teraz w drużynie Virtus.pro grać będą więc: Yan „YASHA” Shaban (kapitan), Euheni „BLVCKwhite” Balashou, Egor „ROGE” Sroslov, Matvey „Skillovi4ok” Babushkin (rezerwowy) czy Grigoriy „Lightning” Solomasov. Ostatni z zawodników jest zresztą jedynym, który do rosyjskiej organizacji dołączył nie z zespołu NEW ERA, ale z Teamu Unique. Poza tym w składzie znajdzie się także Alexey „ebjaiko” Pashkov, który będzie menadżerem nowej drużyny.

Wejście w rynek gier mobilnych było naszym planem już od dłuższego czasu. Teraz mamy doświadczonych graczy z dobrymi wynikami. Poza tym region WNP (Wspólnoty Niepodległych Państw) będzie wkrótce gospodarzem jednego z etapów prestiżowej serii turniejów w PUBG: Mobile. Dlatego cieszymy się, że nasz klub będzie tam reprezentowany przez tak wspaniałych zawodników – skomentował Sergey Glamzada, dyrektor generalny Virtus.pro.

Warto dodać, że w tym roku na esportowe zmagania PUBG Mobile ma zostać przekazana rekordowa pula pieniędzy. Łączna wartość nagród ma wynieść bowiem 14 milionów euro.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

System ewakuacji i powrót Paramo. Rozpoczął się 11. sezon w PUBG

Stan zawieszenia w Playerunknown's Battlegrounds dobiegł wreszcie końca. Dziś bowiem wraz z nadejściem aktualizacji oznaczonej numerem 11.1 rozpoczął...