STS
Rookie
fot. Riot Games

Kto zostanie mistrzem Chin? Dziś rozpoczynają się play-offy wiosennej rundy LPL

Po trzech miesiącach rywalizacji najlepszych drużyn League of Legends w Chinach czas wyłonić mistrza wiosennej rundy LoL Pro League oraz tym samym reprezentanta Państwa Środka na Mid-Season Invitational. Już dziś o godzinie 11:00 rozpocznie się faza pucharowa LPL 2021 Spring, w której zobaczymy czołową dziesiątkę rozgrywek, choć najpierw do rywalizacji przystąpią drużyny z najniższych lokat. […]

Po trzech miesiącach rywalizacji najlepszych drużyn League of Legends w Chinach czas wyłonić mistrza wiosennej rundy LoL Pro League oraz tym samym reprezentanta Państwa Środka na Mid-Season Invitational. Już dziś o godzinie 11:00 rozpocznie się faza pucharowa LPL 2021 Spring, w której zobaczymy czołową dziesiątkę rozgrywek, choć najpierw do rywalizacji przystąpią drużyny z najniższych lokat.

Na start czeka nas pojedynek Rare Atom z Invictus Gaming, czyli formacji odpowiednio z ósmego i dziewiątego miejsca sezonu zasadniczego. Zwycięzca tego spotkania awansuje do drugiej rundy play-offów, gdzie już czekają mistrzowie świata z 2019 roku – FPX. Zanim jednak dojdzie do tego starcia, o awans do kolejnego etapu powalczą Suning i LGD Gaming, umieszczone w drugiej połowy drabinki. Codziennie będziemy „skakać” między obiema połówkami drabinki pucharowej, aż w końcu poznamy dwie ekipy, które dołączą do Royal Never Give Up i Edward Gaming w czwartej rundzie zmagań – a od tego momentu zacznie obowiązywać nieco inny format.

Harmonogram trzech pierwszych rund play-offów LPL:


1. runda
Czwartek, 1 kwietnia
11:00 Rare Atom vs Invictus Gaming BO5
Piątek, 2 kwietnia
11:00 Suning vs LNG Esports BO5

2. runda
Sobota, 3 kwietnia
11:00 FPX vs Rare Atom/Invictus Gaming BO5
Niedziela, 4 kwietnia
11:00 Team WE vs Suning/LNG Esports BO5

3. runda
Poniedziałek, 5 kwietnia
11:00 JD Gaming vs RA/IG/FPX BO5
Wtorek, 6 kwietnia
11:00 Top Esports vs Suning/LNG/WE BO5

Drabinka pierwszych trzech rund play-offów LPL:

1. runda 2. runda 3. runda Awans do 4. rundy
5 kwietnia, godz. 11:00 TBD
3 kwietnia, godz. 11:00 vs TBD
1 kwietnia, godz. 11:00  vs TBD
vs 6 kwietnia, godz. 11:00 TBD
4 kwietnia, godz. 11:00 vs TBD
2 kwietnia, godz. 11:00 vs TBD
vs

Transmisja ze wszystkich meczów play-offów LPL będzie dostępna z angielskim komentarzem na oficjalnych kanałach ligi na Twitchu oraz w serwisie YouTube.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

To koniec PUBG Lite. Twórcy zapowiedzieli zamknięcie usługi

PUBG Lite ukazało się późną jesienią 2019 roku i było alternatywą dla pełnoprawnego Playerunknown's Battlegrounds. Alternatywą darmową i przygotowaną...