STS
fot. MAD DOG'S PACT

PACT rozpoczyna przygodę na scenie VALORANTA

Choć od samego rana zalewani jesteśmy całą masą nieprawdziwych wiadomości, tym razem możemy zapewnić, że ta jest prawdziwa. MAD DOG’S PACT otwiera się bowiem na VALORANTA, a swoją przygodę z tytułem produkcji Riot Games rozpoczyna od zatrudnienia składu PIT STOP.

Wspomniana ekipa to między innymi dwukrotny zwycięzca turnieju be!oud Valorant Cup, a także uczestnik europejskich kwalifikacji do VALORANT Champions Tour 2021, w których to miksowy skład kilkukrotnie pokazał się z naprawdę dobrej strony. Jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w dobrze prosperującym zespole jest Kacper „Katu” Twórz. Ten w meczach notowanych na portalu TheSpike.gg może pochwalić się nieprzeciętnym ratingiem na poziomie 1,29 – znacząco odstawiając w tej kategorii swoich zespołowych partnerów.

Dla duetu Piotr „YouBreak” Chodoła – Robert „vilczek” Ptok zatrudnienie przez PACT to swoisty powrót na stare śmieci. Obaj gracze byli bowiem związani z dywizji Zula, którą rodzima organizacja miała pod swoimi skrzydłami pewien czas temu. Była to zresztą historia nie bez sukcesów, wszak polska piątka zdołała nawet zakwalifikować się na Zula World Cup. W związku z tym i YouBreak, i vilczek z pewnością chcieliby nawiązać do tych sukcesów także na dużo bardziej rozwiniętej scenie VALORANTA. Pomóc w tym mają Kacper „saiko” Kucharski oraz Wojciech „Stix” Chamielec, którzy uzupełniają zaprezentowany dziś przez organizację skład.

Skład VALORANTA w MAD DOG’S PACT tworzą:

  • Piotr „YouBreak” Chodoła
  • Robert „vilczek” Ptok
  • Kacper „Katu” Twórz
  • Kacper „saiko” Kucharski
  • Wojciech „Stix” Chamielec
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zwyroo ostatnim Polakiem, który pojawi się w głównej części EU Masters!

W drugiej części finałów etapu play-in European Masters 2021 Spring zobaczyliśmy tylko jeden polski akcent. Artur „Zwyroo” Trojan i jego Mkers w ostat...