Po pięciu miesiącach poza grą Roman "RAMZES666" Kushnarev powraca na serwer. Utytułowany Rosjanin, który jeszcze do niedawna siedział na ławce rezerwowych Evil Geniuses, został zaprezentowany jako nowy nabytek Natus Vincere.

21-latek markę wyrobił sobie w trakcie lat spędzonych w Virtus.pro, wraz z którym aż jedenastokrotnie docierał do strefy medalowej imprez o randze Majora, wygrywając pięć z nich. Jesienią 2019 roku Kushnarev postanowił jednak opuścić szeregi rodzimej organizacji i spróbować swoich sił w Evil Geniuses, ale ruch ten nie okazał się dla niego tak udany, jak mogłoby się wydawać. Nowa ekipa RAMZESA co prawda zaczęła nieźle, bo od zdobycia wicemistrzostwa DreamLeague Season 13, potem jednak pojawiły się problemy spowodowane pandemią COVID-19. Z ich powodu Rosjanin opuścił wiele turniejów, co zmusiło EG to częstego korzystania z pomocy zmienników, a ostatecznie do przesunięcia reprezentanta Europy Wschodniej na ławkę rezerwowych.

Na tej pozostał on aż do końca stycznia, gdy jego umowa z organizacją przestała obowiązywać. A teraz powraca, ale już w barwach Natus Vincere jako następca pożegnanego po zaledwie sześciu miesiącach Viktora "GeneRaLa" Nigriniego. Co ciekawe, RAMZES666 pierwotnie miał zadebiutować jako gracz NAVI już wcześniej, bo ukraińska formacja zamierzała zaangażować go jako zmiennika podczas ONE Esports Singapore Major 2021, finalnie jednak podjęto decyzję o całkowitym wycofaniu się z zawodów. W związku z tym pierwszy oficjalny mecz w nowych barwach Rosjanin rozegra w przyszłym tygodniu, gdy rozpocznie się drugi sezon ESL One DPC CIS.

W tej sytuacji skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

  • Alik "V-Tune" Vorobey
  • Bogdan "Iceberg" Vasilenko
  • Roman "RAMZES666" Kushnarev
  • Vladimir "RodjER" Nikogosyan
  • Andrii "ALWAYSWANNAFLY" Bondarenko
  • Andrey "Mag" Chipenko – trener