STS
fot. Supercell

Nowa aktualizacja jest już w Brawl Stars. Do gry dodano dwóch Zadymiarzy

Fani Brawl Stars nie mogli ostatnio narzekać na brak nowej zawartości. Nie inaczej jest i tym razem, bowiem firma Supercell po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i w najświeższej aktualizacji dostarczyła nam mnóstwo niepublikowanej wcześniej treści.

Nowi Zadymiarze w Brawl Stars

Najważniejszą nowością jest oczywiście dodanie do gry kolejnych Zadymiarzy. Tym razem do Brawl Stars zawitała Belle, liderka Gangu Złotego Ramienia, oraz Squeak, którego przez przypadek stworzył Pułkownik Ruffs. Pierwszą bohaterkę wyróżnia posiadanie specjalnego Paralizatora, dzięki któremu może strzelać długodystansowymi pociskami. Z kolei Squeak wyposażony został w Lekkie Bomby, które potrafią przyklejać się do trafionego przeciwnika.

Oczywiście wspomniani Zadymiarze to tylko część nowości, jakie przygotowali twórcy gry. Oprócz bohaterów w Brawl Stars pojawiło się także mnóstwo świeżych skinów i ulepszeń wizualnych. Do gry zawitała też cała masa animowanych odznak i nowych portretów, takich, jak m.in. Pirat Drogowy Carl, Leonard Carl, Kapitan Carl czy Retro Nani. Na serwerach pojawił się też kolejny Karnet Zadymiarski.

Do Brawl Stars trafił także świeży tryb gry

Najnowsza aktualizacja to wreszcie zmiany w trybach gry. Od teraz w Brawl Stars będziemy mogli zagrać w Nokaut. Jest to nowy tryb, w którym możemy mierzyć się na sześcioosobowych mapach. Jego specyfika polega na tym, iż gracze nie mogą się tam odradzać, a śmierć jest permanentna. Co istotne, tryb ten ma być dostępny przez cały sezon szósty.

Oczywiście to nie jedynie zmiany, jakie zostały zaimplementowane do Brawl Stars. Twórcy gry poprawili kilka irytujących błędów, a także popracowali nad  ogólnym balansem rozgrywki, wzmacniając lub osłabiając wielu Zadymiarzy. O wszystkich zmianach, jakie zaszły wśród bohaterów, możecie przeczytać na oficjalnej stronie wydawcy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dust2 doczekał się reworka... w CS-ie 1.6? Jeden z fanów zajął się odrestaurowaniem mapy

W całej historii Counter-Strike'a nie powstała arena bardziej ikoniczna niż Dust2. Piaszczysta mapa po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością wśr...