STS
fot. Team Envy

MICHU dołączy do Evil Geniuses?

Przyszłość Michała „MICHA” Müllera nadal pozostaje niejasna. Polak, który do niedawna był łączony z przenosinami do OG, ostatecznie w składzie tejże ekipy CS:GO się nie znalazł, ale niewykluczone, że już za chwilę dołączy on do równie rozpoznawalnej formacji.

MICHU może trafić do Evil Geniuses

Jak bowiem dowiedział się serwis HLTV, 24-latek jest bliski dołączenia do Evil Geniuses. Na to, że faktycznie coś może być na rzeczy, wskazują ostatnie wpisy Müllera w mediach społecznościowych. – Czekałem na ten moment przez całą karierę. To jedno z najtrudniejszych wyzwań w moim życiu, trzymajcie kciuki jak nigdy dotąd – ogłosił były gracz Virtus.pro i Teamu Envy w opublikowanym wczoraj poście, który okraszony był zdjęciem zrobiony przez okno samolotu. – Jestem pewien, że Michał wybrał najlepszą z opcji i będziecie pozytywnie zaskoczeni – przyznał z kolei menadżer naszego rodaka, Krzysztof Kubicki z agencji ProPlayers. To wszystko wskazywałoby, że MICHU faktycznie zasili szeregi zajmującej obecnie 14. miejsce w światowym rankingu północnoamerykańskiej organizacji.

Kogo zastąpi Polak?

Problem polega na tym, że Evil Geniuses posiadają obecnie pełny, pięcioosobowy skład, co oznaczałoby, że wraz z transferem MICHA ktoś odejdzie. Na ten moment najpoważniejszym kandydatem do ustąpienia z ekipy wydaje się być Tarik „⁠tarik⁠” Celik. Zresztą, sam 26-latek jakoby wzniecił te plotki krótkim wpisem na Twitterze, sugerującym, że „coś się dzieje”. Od razu wiele osób zaczęło łączyć wątki, zapowiadając rychłe przenosiny triumfatora Majora z 2018 roku do VALORANTA, na ten moment jednak są to tylko niepoparte żadnymi twardymi dowodami rozważania. Tak czy inaczej, cała sprawa powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach, bo już 19 kwietnia EG rozpocznie zmagania w ramach finałów Funspark ULTI 2020, gdzie powalczy o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład CS:GO Evil Geniuses będzie prezentować się następująco:

  • Vincent „⁠Brehze⁠” Cayonte
  • Tsvetelin „⁠CeRq⁠” Dimitrov
  • Tarik „⁠tarik⁠” Celik
  • Peter „⁠stanislaw⁠” Jarguz
  • Owen „⁠oBo⁠” Schlatter
  • Michał „⁠MICHU⁠” Müller
  • Wilton „⁠zews⁠” Prado – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Perkz znów przeciwko DWG, czyli jak obecnie wygląda lista uczestników MSI 2021?

Na niecały miesiąc przed startem Mid-Season Invitational 2021 w League of Legends znamy już połowę uczestników powracających po ubiegłorocznej absencj...