STS
fot. Red Bull

Już w ten weekend krajowe finały Red Bull Campus Clutch, studenckiego turnieju VALORANTA

Za nami cztery rundy kwalifikacyjne do Red Bull Campus Clutch. To oznacza, że do rozegrania zostały już tylko krajowe finały największego na świecie studenckiego turnieju VALORANTA, które pozwolą wyłonić przyszłych reprezentantów Polski na arenie międzynarodowej.

W całym procesie eliminacyjnym wzięło udział kilkadziesiąt drużyn, ostatecznie jednak upragniony awans uzyskały cztery z nich. I to właśnie ten kwartet weźmie udział w krajowych finałach – te wystartują w sobotę o godzinie 16:00. W ich ramach odbędą się w sumie trzy mecze: dwa półfinały oraz wielki finał, a wszystko z zastosowaniem formatu BO3. Triumfatorzy zawodów otrzymają prawo do udziału w globalnych zawodach finałowych, których łączna pula nagród wyniesie 20 tysięcy euro.

Red Bull Campus Clutch to turniej oglądać będzie można pod tym adresem. Co warte wspomnienia, widzowie obecni na transmisji będą mieli szansę zgarnąć dla siebie puszki Red Bulla. Sam turniej realizowany jest przy wsparciu takich partnerów, jak Intel, SteelSeries, AOC oraz Allegro Smart Student.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HONORIS rozpoczyna akcję 100% ESPORTS, 0% HATE

Niedawno Grzegorz "SZPERO" Dziamałek zapoczątkował dyskusję na temat hejtu, który jest jednym z negatywnych zjawisk trawiących polski esport. Bardzo s...