STS
fot. Ballista Esports

baddyG kończy przygodę z Finest i rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny

Michał „MOLSI” Łącki to nie jedyny zawodnik, który nie będzie dłużej reprezentować barw Teamu Finest. Szeregi izraelskiej organizacji opuszcza również Kamil „baddyG” Graniczka, który został pod koniec marca wypożyczony z Ballisty Esports. – Jak pewnie wiecie moje wypożyczenie do Finest oficjalnie się zakończyło. Chciałbym podziękować chłopakom za możliwość rozegrania z nimi kwalifikacji do VCT Masters […]

Michał „MOLSI” Łącki to nie jedyny zawodnik, który nie będzie dłużej reprezentować barw Teamu Finest. Szeregi izraelskiej organizacji opuszcza również Kamil „baddyG” Graniczka, który został pod koniec marca wypożyczony z Ballisty Esports.

Jak pewnie wiecie moje wypożyczenie do Finest oficjalnie się zakończyło. Chciałbym podziękować chłopakom za możliwość rozegrania z nimi kwalifikacji do VCT Masters – przyznał polski gracz, który bynajmniej do składu Ballisty nie wraca, bo jego miejsce zajął już Sebastian „NEEX” Trela. – Chciałbym serdecznie podziękować Balliście za zielone światło w poszukiwaniu nowej drużyny oraz moim byłym team mate’om, z którymi dostaliśmy się do VCT Masters, w którym pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony – dodał.

W związku z tym baddyG rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu i wydaje się, że trafił na odpowiedni okres, bo przecież cykl eliminacyjny do VCT Masters dobiega końca, co oznacza, że niedługo ponownie zaczną się ruchy na transferowej karuzeli. – Czas iść naprzód i od dzisiaj rozpoczynam poszukiwania nowej drużyny, z którą mógłbym powtórzyć, a i nawet przebić poprzednie sukcesy. Nigdy nie byłem bardziej zmotywowany niż teraz do powrotu do gry full time i konkurowaniem z najlepszymi drużynami w Europie – zakończył Graniczka.

W tej sytuacji skład Teamu Finest prezentuje się następująco:

  • Ben „RECIDENT” Battash
  • Gilad „ALIVE” Hakim
  • Daniel „ponkt” Punkt
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ropz, mousesports

Stawka turniejów od Relog Media rośnie. Zapowiedziano lana o 250 tysięcy dolarów

Relog Media wykorzystało czas pandemiczny i w ubiegłym roku rozpoczęło cykl turniejów Home Sweet Home, które z czasem na dobre stały się częścią CS-ow...