Po trwającym zaledwie cztery dni okresie eliminacyjnym poznaliśmy w końcu wszystkie ekipy, które wezmą udział w nadchodzącym Perfect World League Season 1. Mimo wszystko jednak nie zmieniła się kwestia faworytów, bo za tych nadal uchodzić będą TYLOO oraz ViCi Gaming.

Poza dwiema najbardziej rozpoznawalnymi formacjami z Azji w grze o tak cenne punkty RMR  zobaczymy m.in. Wings Up Gaming, czyli ekipę, której członkiem jest wieloletni gracz TYLOO, Hui "DD" Wu. Scenę z Państwa Środka reprezentować będzie również o wiele bardziej anonimowe New Happy, czyli pogromcy Singapurczyków z Huat Zai. Stawkę uzupełniają z kolei dwa zespoły z Mongolii, w tym także D13, które w ubiegłym roku miało już okazję brać udział w turniejach z cyklu Regional Major Rankings. Takiego doświadczenia nie mają za to zawodnicy Checkmate, dla których występ na imprezie Perfect World będzie jednym z większych wyzwań w karierze.

Lista uczestników azjatyckiego turnieju RMR 2021 prezentuje się następująco:

Checkmate D13 Invictus Gaming New Happy
Team Renewal TYLOO ViCi Gaming Wings Up Gaming

Perfect World League Season 1 odbędzie się między 20 kwietnia a 3 maja. Będzie to kolejna w Azji impreza CS:GO, dzięki której wyłonieni zostaną uczestnicy zapowiedzianego na przełom października i listopada PGL Major Stockholm 2021.