STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Koniec fazy zasadniczej EUL w Rainbow Six coraz bliżej, przed NAVI mecz z Rogue

Faza zasadnicza European League 2021 w Rainbow Six: Siege zbliża się do nieubłaganego końca. Przed nami już tylko trzy kolejki, a pierwsza z nich rozegrana zostanie właśnie dziś. To właśnie dziś także przekonamy się, czy Natus Vincere podniesie się po ubiegłotygodniowej porażce. Pierwsza porażka NAVI Podczas poprzedniej serii starć zespół Szymona „Savesa” Kamieniaka musiał uznać […]

Faza zasadnicza European League 2021 w Rainbow Six: Siege zbliża się do nieubłaganego końca. Przed nami już tylko trzy kolejki, a pierwsza z nich rozegrana zostanie właśnie dziś. To właśnie dziś także przekonamy się, czy Natus Vincere podniesie się po ubiegłotygodniowej porażce.

Pierwsza porażka NAVI

Podczas poprzedniej serii starć zespół Szymona „Savesa” Kamieniaka musiał uznać wyższość Teamu Vitality. Dla NAVI była to pierwsza przegrana w tym sezonie, toteż trudno tutaj mówić o szczególnym pesymizmie, bo mimo niej zespół nadal znajduje się w czubie tabeli i obecnie ustępuje tylko Teamowi BDS. Jeżeli jednak skład Polaka chce utrzymać swój status, to musi powrócić na zwycięską ścieżkę, a okazją ku temu będzie dzisiejszy mecz z Rogue. Mecz trudny, bo podopieczni amerykańskiej organizacji powoli wychodzą z kryzysu, który dopadł ich jeszcze w ubiegłym roku, i sukcesywnie przebijają się do czołówki, toteż można się spodziewać, że łatwo skóry nie sprzedadzą.

CZYTAJ TEŻ:
Saves: Myślę, że zostanę w NAVI przynajmniej na kolejny rok

Natus Vincere powinno jednak powalczyć o całą pulę, bo przecież niewykluczone, że punkty straci Team BDS. Francuski skład czeka bowiem pojedynek z G2 Esports, który potencjalnie możemy uznać za hit siódmej kolejki rozgrywek. Dobrą passę spróbuje podtrzymać też beniaminek, Cowana Gaming. Niemniej o pozostanie na najniższym stopniu podium może być trudno, bo Virtus.pro jest zdecydowanie niewygodnym przeciwnikiem. Od dna spróbują natomiast odbić się Team Secret oraz Team Empire – ten pierwszy zespół podejmie Vitality, podczas gdy drugi z nich zainauguruje całą serię starciem z TrainHard eSport.

Harmonogram siódmej kolejki European League 2021 w Rainbow Six: Siege prezentuje się następująco:

19 kwietnia
18:00 TrainHard eSport vs Team Empire BO1
19:15 Virtus.pro vs Cowana Gaming BO1
20:30 G2 Esports vs Team BDS BO1
21:45 Natus Vincere vs Rogue BO1
23:00 Team Vitality vs Team Secret BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Pierwszy etap European League 2021 potrwa do 25 kwietnia i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 150 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec odsiadki, zbanowani wracają na Majory. I bardzo dobrze

Ha, myśleliście, że Valve nigdy nie zmięknie? Naiwniacy! Nie no, my też tak myśleliśmy. Mało kto chyba spodziewał się, że po tylu latach pozostawania...