STS
fot. fb.com/G2paTiTek

Ekipa paTiTka znowu bez prowadzącego – ozzy opuszcza drużynę

Problemy kadrowe w szeregach G2 Esports nie zostały zażegnane. Ekipa Patryka „paTiTka” Fabrowskiego nadal nie ma bowiem prowadzącego, bo dobiegła końca krótka przygoda Oscara „ozzy’ego” Scotta, który najwyraźniej nie pozostanie w zespole na dłużej.

22-latek został dokooptowany do drużyny na początku kwietnia, gdy na ławce rezerwowych wylądował Aleksander „zeek” Zygmunt. Jednocześnie pełniący rolę zmiennika Brytyjczyk miał stać się pierwszym od dawna pełnoprawnym prowadzącym, z którego brakiem G2 musiało mierzyć się na dobrą sprawę od samego początku istnienia dywizji VALORANTA. Ostatecznie jednak eksperyment z angażem Scotta nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, bo zespół nie dał rady awansować na finały zawodów Challengers, przegrywając już w pierwszej rundzie zamkniętych eliminacji z Fnatic.

W tej sytuacji trudno być szczególnie zaskoczonym tym, że G2 zamierza poszukać innych rozwiązań. – Po okresie, w którego trakcie grałem jako zmiennik dla G2 Esports podczas eliminacji VCT, rozpoczynam poszukiwanie nowych możliwości na scenie VALORANT. Z chęcią zaprezentuję mój potencjał oraz zaangażowanie w stawanie się lepszym zarówno indywidualnie, jak i drużynowo – ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych ozzy. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto przejmie jego miejsce, aczkolwiek z uwagi na brak awansu w VCT zespół będzie mieć sporo czasu na poszukiwania następcy.

Skład dywizji VALORANTA w G2 Esports:

  • Oscar „mixwell” Cañellas
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Neil „neilzinho” Finlay – trener
  • Aleksander „zeek” Zygmunt – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Izako Boars walczą o życie w Spring Sweet Spring, zagrają też M1 i MAD Lions

Trwa drugi etap Spring Sweet Spring, w którego trakcie możemy oglądać występy kilku naszych rodaków. Nie inaczej będzie i dziś, aczkolwiek splot zdarz...