STS
VALORANT Breeze mapa
fot. twitter/com/PlayVALORANT

VALORANT z nową mapą. Wyciekło nagranie z Breeze

Pół roku minęło od premiery ostatniej mapy do VALORANTA, wszak Icebox zadebiutowało w strzelance ze stajni Riot Games w połowie października minionego roku. Nic więc dziwnego, że gracze powoli domagali się kolejnej planszy, na której mogli rywalizować. Ich głód od kilku dni jest uspokajany, bowiem od jakiegoś czasu w internecie pojawiają się przecieki z grafikami w formie pocztówek z domniemanej nowej mapy w VALORANCIE. Ta ma się nazywać Breeze.

Breeze na grafikach i video


Niemniej do przełomu w sprawie doszło dzisiejszego ranka, kiedy to opublikowano film prezentujący lokację. Ten wypłynął w azjatyckich mediach, dlatego niech was nie zdziwi lektor mówiący jednym z dalekowschodnich języków w poniższym video. Można przypuszczać, że mapa będzie zawierała kilka różnych poziomów, jako że podczas krótkiej prezentacji zabierani jesteśmy do podziemnego pomieszczenia, a w innym momencie kamera przybliża różne stopnie i balkony. Na szczegóły będziemy musieli jednak odrobinę poczekać.

Aktualizacje do VALORANTA pojawiają się co dwa tygodnie. To oznaczałoby, że kolejna zadebiutuje w połowie przyszłego tygodnia. Wtedy najpewniej poznamy wszelkie detale na temat Breeze, a także opis innych zmian.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto zagra w kadrze narodowej FIFA 21? Ruszają finały kwalifikacji do reprezentacji Polski

Dziś startuje finałowy turniej kwalifikacyjny do reprezentacji Polski w eFutbolu. Potrwa on przez trzy najbliższe dni (22-24 kwietnia), a rywalizować...