Michel „msz” Nguyen oraz Geoffrey „demzu” Henry od dnia dzisiejszego nie będą już reprezentować barw francuskiej drużyny D4Gaming. Główną przyczyną jest znudzenie grą, co jest równoznaczne z brakiem motywacji do codziennych treningów. Na szczęście szybko znaleziono zawodników, którzy załatali luki po tych graczach, a są nimi François-Xavier „falco” Collinet, a także znany Vincent „YanK” Fournier. Ten drugi miał już epizod w D4Gaming (ponad dwa lata temu), zatem wie czego wymaga zarząd. Ich debiut już niedługo w fazie grupowej IEM #4.
Nowe D4Gaming Counter-Strike 1.6:
:francja: Dimitri „dim2k” Larue
:francja: Julien „MaYeRs” Rivière
:francja: François-Xavier „falco” Collinet
:francja: Frédéric „OliGan” Ngor
:francja: Vincent „YanK” Fournier.
Nowe ogniwa drużyny całkiem niedawno mogliśmy zobaczyć w akcji pod banderą shockwave (od początku września). Odświeżone D4 jak już wspomniałem zagra w czwartym sezonie Intel Extreme Masters. Trafili do grupy z fnatic i HellRaisers. Na dodatek bedą musieli zmierzyć się z niemieckim You Don't Know Me, a także z Hiszpanami z x6tence. Dla nas najbardziej interesujący będzie pojedynek z Frag eXecutors, które kilka dni temu przeszło zmiany kadrowe.