STS
Liquid Cain
fot. Riot Games

Zmiany w Afreeca Freecs. Organizacja przedstawia nowego trenera sekcji LoL-a

Po zajęciu 9. miejsca w wiosennej edycji LCK Afreeca Freecs postanowili dokonać zmian w sztabie szkoleniowym dywizji League of Legends. Na stanowisku trenera głównego Jang „Cain” Nu-ri zastąpi Hana „Rigby’ego” Earla. O zmianie organizacja poinformowała na swoich mediach społecznościowych. Cain swoją karierę trenerską rozpoczął w CJ Entus w 2015 roku. Rok później dołączył do Cloud9. […]

Po zajęciu 9. miejsca w wiosennej edycji LCK Afreeca Freecs postanowili dokonać zmian w sztabie szkoleniowym dywizji League of Legends. Na stanowisku trenera głównego Jang „Cain” Nu-ri zastąpi Hana „Rigby’ego” Earla. O zmianie organizacja poinformowała na swoich mediach społecznościowych.

Cain swoją karierę trenerską rozpoczął w CJ Entus w 2015 roku. Rok później dołączył do Cloud9. Wszyscy jednak kojarzą go najbardziej z sukcesów, jakie odnosił razem z Teamem Liquid, do którego dołączył w 2017 roku. Razem z tą organizacją aż czterokrotnie podnosił puchar League Championship Series, a dwa lata temu doprowadził ją do finału MSI.

Szkoleniowiec zakończył współpracę z TL w 2020 roku, kiedy to na jego miejsce przyszedł Joshua „Jatt” Leesman. Teraz Cain zastąpi Rigby’ego na stanowisku head coacha po niezbyt udanym wiosennym splicie. Koreańska ekipa zakończyła tę edycję z rozczarowującym rezultatem 5:13, mimo ściągnięcia do składu takich nazwisk jak Bae „Bang” Jun-sik (mistrz świata w 2015 i 2016 roku) oraz Son „Lehends” Si-woo (były zawodnik Griffin).

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
x-kom AGO

oskarish wraz z Endpoint sięga po mistrzostwo ESL Premiership Spring 2021

Ostatnimi czasy o Oskarze "oskarishu" Stenborowskim było zdecydowanie ciszej. W styczniu 23-latek związał się bowiem z mało rozpoznawalnym MNA esports...