STS
valorant masters

Wiemy, gdzie odbędą się finały trzeciego etapu VALORANT Masters

Mimo że do finałów trzeciej tegorocznej odsłony VALORANT Masters pozostało jeszcze kilka miesięcy, to Riot Games już teraz ujawniło nam miejsce, w którym się on odbędzie. I ponownie, jak w przypadku odsłony drugiej, będzie to Europa, chociaż tym razem wybór padł na kontynentalną jej część.

Turniej finałowy VALORANT Masters Stage 3 rozegrany zostanie bowiem w Berlinie, co nie może dziwić. Wszak to właśnie w stolicy Niemiec amerykańskie studio rok rocznie organizuje zmagania w ramach League of Legends European Championship, czyli najważniejszych rozgrywek LoL-a na Starym Kontynencie. I chociaż na ten moment nie wiadomo, czy przy zawodach Masters wykorzystane zostanie właśnie studio LEC, to wiemy, kiedy owa impreza się w ogóle odbędzie – a będzie to mieć miejsce między 9 a 19 września.

Wcześniej, bo już między 24 a 30 maja będziemy natomiast świadkami finałów drugiej odsłony VALORANT Masters 2021. Te zorganizowane zostaną w Rejkiawiku, stolicy Islandii, a podczas nich w akcji zobaczymy m.in. Team Liquid, Fnatic oraz Sentinels.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Narodowe mistrzostwa świata w LoL-u? Riot nie wyklucza tego pomysłu

W przededniu Mid-Season Invitational 2021 Riot Games zorganizowało konferencję prasową dla mediów, w której podzieliło się paroma szczegółami między i...