STS
fot. MAD Lions

Rusza Mid-Season Invitational! Co czeka nas pierwszego dnia?

Jedenaście najlepszych drużyn League of Legends z całego świata rozpoczyna dzisiaj batalię o tytuł mistrza Mid-Season Invitational. W harmonogramie mamy kilka naprawdę ciekawych pojedynków. Turniej zostanie zainaugurowany starciem pomiędzy DWG KIA oraz Cloud9. Na samym końcu będziemy mogli zobaczyć mecz MAD Lions z prawdopodobnie najgroźniejszym przeciwnikiem w zbiorze, czyli PSG Talon.

Hit na otwarcie MSI 2021

MSI rozpocznie się o godzinie 15:00 od spotkania dwóch fenomenalnych midlanerów. Luka „Perkz” Perković zmierzy się z Heo „ShowMakerem” Su. Oczywistymi faworytami w tym starciu będą Koreańczycy, ale zapewne cały zachód będzie trzymać kciuki za ekipę Chorwata. W drugim meczu grupy C Gillete Infinity spotka się z DetonatioN FocusMe. Czy będzie to rok, w którym japońska drużyna sprosta oczekiwaniom swoich fanów? Pierwszym i najłatwiejszym krokiem w tym kierunku byłoby właśnie pokonanie przedstawicieli kostarykańskiej organizacji.

Pierwszy mecz RNG i ważny test dla Lwów

O godzinie 17:00 zobaczymy pierwszą grę w ramach grupy A, która składa się z trzech ekip. W tym meczu naprzeciw sobie stanie Royal Never Give Up oraz Pentanet.GG. Tutaj wszyscy będą oczekiwać od mistrzów LoL Pro League łatwego zwycięstwa. Zaraz później reprezentanci Australii i Oceanii będą grać z Unicorns of Love. Nie oszukujmy się – ekipa z Oceanic Pro League jest w dość trudnej sytuacji i musi naprawdę się postarać, żeby uszczknąć punkty swoim przeciwnikom.

CZYTAJ TEŻ:
Kto wygra MSI? Perkz i spółka poza trójką największych faworytów

Następnie przeniesiemy się do zbioru B. İstanbul Wildcats powalczy z brazylijskim paiN Gaming. Niewielu analityków daje szanse tym zespołom na wyjście z grupy. Jeśli okazałoby się to prawdą, będzie to starcie kluczowe do rozstrzygnięcia o tym, kto zajmie trzecie miejsce. Na koniec czwartkowych zmagań Europejczycy zasiądą przed transmisją i kibicować będą MAD Lions w starciu z PSG Talon. Mistrzowie Pacific Championship Series mogą okazać się największym zagrożeniem dla Lwów w tym zestawieniu. Czy podołają i uda im się napsuć krwi reprezentatom Starego Kontynentu?

Harmonogram pierwszego dnia fazy grupowej Mid-Season Invitational:

6 maja
15:00 DWG KIA vs Cloud9 BO1
16:00 Gillete Infinity vs DetonatioN FocusMe BO1
17:00 Royal Never Give Up vs Pentanet.GG BO1
18:00 Pentanet.GG vs Unicorns of Love BO1
19:00 İstanbul Wildcats vs paiN Gaming BO1
20:00 MAD Lions vs PSG Talon BO1

Polska transmisja będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch oraz YouTube, a także w telewizji. Natomiast anglojęzyczny komentarz będziecie mogli usłyszeć na kanale LEC. Pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących Mid-Season Invitational 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Power ranking MSI 2021. Kto na straconej pozycji, a kto może zaskoczyć?

Do rozpoczęcia zmagań na Mid-Season Invitational 2021 zostało zaledwie kilka godzin. W poprzednich publikacjach poznaliśmy już wszystkich uczestników...