STS
fot. Riot Games

Lista uczestników VALORANT Masters Reykjavík 2021 już prawie zamknięta

Kolejne dwa bilety na VALORANT Masters Reykjavík 2021 znalazły swoich właścicieli. A wszystko dlatego, że końca dobiegły eliminacje przygotowane z myślą o Brazylii, podczas których najlepsze okazały się Sharks Esports oraz Team Vikings. Wikingowie i Rekiny na fali Jak dotychczas z najlepszej strony zaprezentowali się Leandro „frz” Gomes i spółka. Podopieczni Vikings nie przegrali bowiem […]

Kolejne dwa bilety na VALORANT Masters Reykjavík 2021 znalazły swoich właścicieli. A wszystko dlatego, że końca dobiegły eliminacje przygotowane z myślą o Brazylii, podczas których najlepsze okazały się Sharks Esports oraz Team Vikings.

Wikingowie i Rekiny na fali

Jak dotychczas z najlepszej strony zaprezentowali się Leandro „frz” Gomes i spółka. Podopieczni Vikings nie przegrali bowiem żadnego z trzech rozegranych przez siebie spotkań, pozostawiając w pokonanym polu m.in. INGAMING Esports oraz FURIĘ Esports. W finale górnej drabinki ich wyższość musieli uznać także Sharks, którzy jednak podnieśli się po tej porażce. Popularne Rekiny, które wcześniej rozprawiły się ze SLICK i Gamelanders, w decydującym spotkaniu drabinki dolnej także pokonały FURIĘ, dzięki czemu będą miały okazję, by wziąć na Wikingach rewanż podczas finału brazylijskich eliminacji.

Ten odbędzie się jeszcze dziś o godzinie 18:00, aczkolwiek wpłynie on tylko na to, kto zgarnie główną nagrodę w postaci 60 tysięcy reali brazylijskich, a kto będzie musiał zadowolić się czekiem o wartości 40 tysięcy reali. Niemniej niezależnie od wyniku tej potyczki zarówno Vikings, jak i Sharks na pewno pojawią się na VALORANT Masters Reykjavík, gdyż organizatorzy przewidzieli dla Brazylii aż dwie przepustki na nadchodzący turniej.

Lista uczestników VALORANT Masters Reykjavík 2021:

Crazy Raccoon Fnatic Team Liquid NUTURN Gaming
Sentinels Sharks Esports Version1 Team Vikings
X10 Esports eliminacje LATAM

Ostatnie wolne miejsce zgarnie najlepsza formacja z Ameryki Łacińskiej, którą poznamy 12 maja. Samo VALORANT Masters Reykjavík 2021 odbędzie się między 24 a 30 maja i będzie pierwszym tak znaczącym lanem, który zorganizowany zostanie na scenie VALORANTA.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Quake Pro League Season 2 powraca, dziś rusza trzeci etap zmagań

Od zakończenia drugiego etapu Quake Pro League Season 2 minęły już dwa tygodnie, pora więc wrócić do rywalizacji. Wobec tego już dziś rozpocznie się e...