Zaskakujące wieści płyną do nas z obozu ENCE! Otóż okazuje się, że Paweł "dycha" Dycha nie będzie już jedynym Polakiem w składzie CS:GO fińskiej formacji – dziś bowiem zasilił go Olek "hades" Miśkiewicz, który tymczasowo zajmie miejsce Aleksiego "allu" Jalliego.

A poszukiwania następcy 28-letniego snajpera były konieczne, bo postanowił on tymczasowo zrobić sobie przerwę od gry. Ta ma związek ze sprawami natury prywatnej i na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa absencja Fina. ENCE zamierza dać mu tyle czasu, ile tylko będzie potrzebne, ale jednocześnie nie chce wycofywać się z rywalizacji, w związku z czym rozpoczęło poszukiwania zmiennika. I znalazło go bardzo szybko, do tego niespodziewanie nad Wisłą.

Snajperkę ekipy z północy Europy przejmie bowiem hades, który obecnie pozostaje bez stałego zatrudnienia. Wcześniej 21-latek przez rok bronił barw Wisły All iN! Games Kraków, gdzie wyrobił sobie łatkę sporego talentu, niejednokrotnie w pojedynkę wygrywając mecze swojego zespołu. Teraz po raz pierwszy w karierze będzie miał on okazję, by wykazać się w składzie międzynarodowym, co w szerszej perspektywie czasu może pomóc mu w znalezieniu zatrudnienia.

W tej sytuacji skład ENCE prezentuje się następująco:

  • Joonas „⁠doto⁠” Forss
  • Marco „⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • Paweł „⁠dycha⁠” Dycha
  • Lotan „⁠Spinx⁠” Giladi
  • Olek "hades" Miśkiewicz
  • Eetu „⁠sAw⁠” Saha – trener

Oficjalny debiut hadesa w barwach ENCE nastąpi jeszcze dziś. Już o godzinie 16:50 polski snajper i jego nowi koledzy zmierzą się z Bułgarami ze SKADE w ramach ćwierćfinału LOOT.BET/CS Season 9.