STS
fot. Entropiq

MOLSI nowym zawodnikiem Giants

Po krótkiej przerwie Michał „MOLSI” Łącki powraca do gry. Polski zawodnik VALORANTA został dziś oficjalnie zaprezentowany jako nowy członek Vodafone Giants, w którym zastąpi Daniila „pipsoNa” Meshcheryakova. Rosjanin ustąpił bowiem ze składu, by objąć funkcję trenera.

Łącki na scenie FPS-a Riot Games obecny jest od sierpnia ubiegłego roku. W tym czasie miał on okazję reprezentować takie organizacje, jak Entropiq oraz Team Finest. Z tą drugą ekipą pożegnał się stosunkowo niedawno, bo w kwietniu, wcześniej sięgając wraz z nią po triumf w VERSUS LEGENDS oraz bezskutecznie walcząc o awans w cyklu VALORANT Champions Tour 2021. Ostatnio zaś przy okazji tymczasowego bezrobocia grywał on miksowo i z zespołem BANDYCI wziął udział w piątej odsłonie Beloud Cup.

„Dam z siebie wszystko”

Teraz jednak MOLSI ponownie będzie miał szansę na regularną grę teamową. – Jestem mega szczęśliwy z powodu szansy, którą otrzymałem i obiecuję, że dam z siebie wszystko, abyśmy wraz z chłopakami osiągali najlepsze wyniki! […] Nasz najbliższy przystanek to LVP Rising Series, które zaczyna się już w ten poniedziałek, więc będę się starał informować na bieżąco na moim Twitterze – nie krył zadowolenia polski zawodnik.

Skład VALORANTA Vodafone Giants prezentuje się następująco:

  • Johan „Meddo” Renbjörk Lundborg
  • Ričardas „Boo” Lukaševičius
  • Aaro „hoody” Peltokangas
  • Adolfo „Fit1nho” Gallego
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Daniil „pipsoN” Meshcheryakov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cryin, Royal Never Give Up, RNG, MSI 2021

RNG niepokonane. MAD Lions z pierwszą porażką w drugiej fazie MSI

Pierwsze starcie MAD Lions z Royal Never Give Up za nami. Ekipa z League of Legends European Championship oraz jej rywale z League of Legends Pro Leag...