STS

Transmisja LIVE z finałów LC i PT

Wczoraj przeprowadziliśmy dla Was pierwszą transmisję na żywo, prosto z Hali Expo w Łodzi, gdzie już za 24 godziny rozpoczą się Finały Ligi Cybersport i Pan-European Tournament zorganizowanych w ramach CyberArena 36i6. W czasie 15-minutowego programu Neqs i danzig opowiedzieli Wam jak idą przygotowania, jakie mieliśmy po drodze problemy, a także oprowadzili Was po poszczególnych strefach. Dziś pora na pełniejszy program, w którym Piotrek dokładnie opowie Wam co zastaniecie w poszczególnych strefach, w co będzie można pograć i na czym. Kolejny raz oprowadzimy Was po hali, która będzie już w 100% gotowa, wysprzątana i dopieszczona.

Nie pozostaje mi nic innego jak dziś zaprosić Was na program LIVE, a już jutro do odwiedzenia i eksploatowania naszych stanowisk, sceny i co najważniejsze do oglądania największego w Polsce widowiska Cybersportowego – Finałów Ligi Cybersport oraz Pan-European Tournament. Miłego oglądania !

[center]CyberTV 36i6: czwartek 20:00-Transmisja LIVE z Finałów LC i PT
stream: https://cybersport.pl/cybertv[/center]

Przypomnę tylko, że impreza odbędzie się w dniach 2-4 października (piątek, sobota, niedziela) na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich, razem z Międzynarodowymi Targami Komiksu i Gier. Zapraszamy !

> Pełna informacja Fun-Zone <

> Grafik rozgrywek Lig Cybersport i Pan-European Tournament <

> Krótki FAQ jak dojechać na teren Wielkiego Finału <

Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bogate wydanie gry Risen – tylko w Polsce

Cenega, wydawca gry Risen na PC ujawnia polskie wydanie następcy Gothic’a i najbardziej oczekiwanej gry RPG tego roku. Risen to gra z gatunku cR...