STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Flashpoint wydał komunikat. Mecz będzie powtórzony, ale nie dziś

Po oświadczeniu Anonymo Esports nadszedł czas na komunikat Flashpointa. Organizator europejskich zmagań z cyklu RMR potwierdził, iż spotkanie Polaków z Ninjas in Pyjamas ma zostać rozegrane raz jeszcze – już dziś o 21:00. Nadal nie wiadomo jednak, czy będziemy obserwować potyczkę na jednej czy co najmniej dwóch mapach. AKTUALIZACJA: Wbrew pierwotnemu komunikatowi Flashpointa powtórka meczu […]

Po oświadczeniu Anonymo Esports nadszedł czas na komunikat Flashpointa. Organizator europejskich zmagań z cyklu RMR potwierdził, iż spotkanie Polaków z Ninjas in Pyjamas ma zostać rozegrane raz jeszcze – już dziś o 21:00. Nadal nie wiadomo jednak, czy będziemy obserwować potyczkę na jednej czy co najmniej dwóch mapach.

AKTUALIZACJA: Wbrew pierwotnemu komunikatowi Flashpointa powtórka meczu nie odbędzie się dziś. Organizator poinformował, iż obecnie termin starcia nie jest jeszcze określony.

CZYTAJ TEŻ:
„To absurd”. Anonymo wydało oświadczenie dot. powtórzenia meczu z NIP

Uważamy integralność za najważniejszą podczas organizowania turniejów i mimo że ta decyzja nie została podjęta w okolicznościach idealnych dla graczy, drużyn i organizatorów, uczciwość i integralność zmagań zawsze jest priorytetem – czytamy we wpisie Flashpointa.

W oświadczeniu organizator opisał weekendowe wydarzenia ze swojego punktu widzenia. Przyznano między innymi, iż NIP dostarczył sędziom dowody potwierdzające obecność poważnych problemów technicznych, które wpływały na przebieg rozgrywki. Z komunikatu Flashpointa wynika też, iż zdiagnozowano już usterkę i stwierdzono, iż Skandynawowie nie byli w stanie wyeliminować jej na własną rękę.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Powtarzanie zakończonego już spotkania graniczy z kontrowersją". CSPPA zaangażowane w spór Anonymo

Nie przywykliśmy do szybkich reakcji zawodowego związku graczy CS:GO na ważne wydarzenia. I właśnie dlatego wpis Martina "STYKO" Styka w sprawie ewent...