STS
Roison
fot. ESL

Roison wraca po przerwie i zasila szeregi Axolotl

Wiosenna edycja European Masters już dawno za nami. Nic więc dziwnego, że formacje, które nie spełniły swoich oczekiwań, zaczynają przeprowadzać przebudowę swoich składów. To możemy zauważyć na przykład w Alior Bank Ultralidze, gdzie kompletną reformację przeszło między innymi Illuminar Gaming. Podobnie sytuacja ma się za granicami naszego kraju, między innymi we Włoszech. Tam nowym midlanerem Axolotl został Michał „Roison” Dubiel.

Polak powraca do profesjonalnej rywalizacji po jednym splicie przerwy. Wcześniej reprezentował on takie zespoły jak Movistar Riders, Vodafone Giants, piratesports czy Team Queso. Pobytu w tej ostatniej Dubiel nie może raczej zaliczyć do udanych. Hiszpańska organizacja zakończyła letni split SuperLigi Orange w 2020 roku na 5-6. miejscu, nie kwalifikując się do EUM. Podczas późniejszego Iberian Cup Roison i spółka ponownie zawiedli, nie dostając się nawet do najlepszej czwórki turnieju.

Trzeci Polak w Axolotl

Teraz na horyzoncie midlanera nowa przygoda i nowe wyzwanie. Debiutująca w tym roku w PG Nationals organizacja zakończyła swój pierwszy split na szóstym miejscu. Sama faza zasadnicza pozostawiała wiele do życzenia, bowiem Axolotl ledwo zakwalifikowało się do kolejnego etapu. Nic więc dziwnego, że pokusiła się ona na małe roszady. Roison zastępuje na środkowej alejce Daniela „Akiego” Lauriego. Warto dodać, że nie jest to pierwszy polski akcent w drużynie, wszak jej barwy reprezentuje już Bartosz „Sater” Szabliński, a do kwietnia mogliśmy w niej znaleźć także Damiana „Dambaja” Bajora.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tego dnia... TaZ i NEO powołują do życia własną organizację

W całej historii polskiego Counter-Strike'a, a może i esportu w ogóle nie było duetu bardziej charakterystycznego niż Wiktor "TaZ" Wojtas i Filip "NEO...