STS
fot. twitter.com/damiefifa

Za nami pierwszy dzień eliminacji do FIFAe Nations Cup 2021. Polacy zachowali szansę na awans

Zakończył się pierwszy dzień zmagań w ramach europejskich eliminacji do FIFAe Nations Cup 2021. W czwartkowych starciach, w ramach grupy C, stosunkowo dobrze poradziła sobie reprezentacja Polski, którą reprezentują Damian „natsu” Gajewski oraz Damian „damie” Augustyniak. Koszmarny początek, wymarzony koniec Początkowo nic nie wskazywało jednak na tak pozytywny przebieg eliminacji. Polacy niespodziewanie okazali się słabsi […]

Zakończył się pierwszy dzień zmagań w ramach europejskich eliminacji do FIFAe Nations Cup 2021. W czwartkowych starciach, w ramach grupy C, stosunkowo dobrze poradziła sobie reprezentacja Polski, którą reprezentują Damian „natsu” Gajewski oraz Damian „damie” Augustyniak.

Koszmarny początek, wymarzony koniec

Początkowo nic nie wskazywało jednak na tak pozytywny przebieg eliminacji. Polacy niespodziewanie okazali się słabsi od Chorwatów, a w dwumeczu z nimi udało im się zgarnąć tylko jeden punkt. Jeszcze gorzej sytuacja wyglądała po drugiej serii gier, gdzie w starciu z Izraelem nie udało się biało-czerwonym zdobyć nawet jednego oczka.

Na szczęście kolejne mecze okazało się znacznie lepsze dla naszej reprezentacji. Polacy dwukrotnie pokonali bowiem Belgów i zdobyli sześć bardzo ważnych punktów. W ostatnim czwartkowym dwumeczu duet damie – natsu spisał się równie znakomicie i poradził sobie z Estończykami w stosunku 1:0 i 4:3. Ostatecznie, po pierwszym dniu zmagań, biało-czerwoni zapisali sobie więc na koncie 13 oczek.

Tabela grupy C po pierwszym dniu eliminacji:

# Drużyna Mecze W R P Punkty Bramki +/-
1 Izrael 6 5 0 1 15 +7
2 Belgia 8 4 1 3 13 +9
3 Polska 8 4 1 3 13 +1
4 Chorwacja 6 3 2 1 11 +2
5 Anglia 6 3 1 2 10 +4
6 Estonia 6 1 1 4 4 -6
7 Islandia 8 0 2 6 2 -17

O tym czy Polakom uda się zagrać na FIFAe Nations Cup 2021 zadecydują jutrzejsze starcia. W pierwszym z nich, zaplanowanym na godzinę 17:00, nasza reprezentacja FIFA 21 zmierzy się z Islandią. Z kolei ostatnia kolejka to mecz o wszystko z Anglikami. W tym miejscu warto przypomnieć, że awans do turnieju głównego z grupy C wywalczą cztery pierwsze zespoły.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

cs_summit: Evil Geniuses vs paiN Gaming – statystyki graczy

Evil Geniuses na pewno nie zaliczą początku swojej przygody z cs_summit 8 do udanych. Zespół, którego członkiem jest Michał „MICHU” Müller, przegrał b...