STS
fot. Melih "pAura" Karaduran

Kolejne rozstanie w Heretics – pAura żegna się z zespołem

Trwa kadrowa rewolucja w Teamie Heretics. Dziś w szeregach wicemistrzów europejskiego VALORANT Masters doszło do trzeciego na przestrzeni ostatnich tygodni pożegnania, gdyż poza zespołem znalazł się Melih „pAura” Karaduran.

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie, które od was otrzymywałem. Dzięki wam wiele się nauczyłem i stałem się o wiele bardziej doświadczony. Będzie mi was wszystkich brakować – nie krył wzruszenia 23-latek, który barw hiszpańskiej organizacji bronił od października ubiegłego roku i w tym czasie zatriumfował z nią w regionalnej dywizji VALORANT First Strike, a także, co zostało już wspomniane, zajął drugie miejsce na zawodach Masters. Niemniej ostatnie pogorszenie wyników skłoniło włodarzy do gruntownej przebudowy składu, której ofiarami padli też Ruben „RUBINO” Villarroel oraz dotychczasowy trener, Tanishq „Tanizhq” Sabharwal.

Karaduran bynajmniej nie zamierza jednak robić sobie przerwy od gry i już dziś związał się z nowym pracodawcą. Turek dołączył bowiem do rodzimego Blaze Esports i, co ciekawe, nie jest jedynym dziś nowym nabytkiem, bo poza nim organizacja potwierdziła też pozyskanie Batuhana „russa” Malgaça z BBL Esports. Jeżeli zaś chodzi o Heretics, to według ostatnich plotek ekipę opuścić mają też Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas i Auni „AvovA” Chahade, którzy przymierzani są do G2 Esports. Ich miejsce mieliby zająć Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Ardis „ardiis” Svarenieks, czyli… obecni reprezentanci G2. Niemniej na ten moment doniesienia te nie zostały potwierdzone.

Skład Teamu Heretics prezentuje się obecnie następująco:

  • Christian „loWel” Garcia Antoran
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Auni „AvovA” Chahade
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zakończyła się faza grupowa eliminacji do FIFAe Nations Cup 2021. Polacy zagrają w play-offach

Zakończył się drugi dzień europejskich eliminacji do FIFAe Nations Cup 2021. Polskę reprezentowali w nim Damian "natsu" Gajewski ze Śląska Wrocław ora...