STS
Amouranth Twitch hot tub
fot. Twitch, Amouranth

Streamy hot tub na Twitch.tv doczekały się dedykowanej kategorii

Pod koniec kwietnia jeden z pracowników Twitch.tv zabrał głos w sprawie streamów hot tub. Marcus „djWHEAT” Graham oznajmił, że platforma streamingowa nie ma zamiaru zakazywać tego typu transmisji, a bany otrzymają wyłącznie te osoby, które nie będą stosować się do polityki. Jeśli ktoś myślał, że Twitch na tym poprzestanie, to się mylił. Ogłoszono bowiem stworzenie […]

Pod koniec kwietnia jeden z pracowników Twitch.tv zabrał głos w sprawie streamów hot tub. Marcus „djWHEAT” Graham oznajmił, że platforma streamingowa nie ma zamiaru zakazywać tego typu transmisji, a bany otrzymają wyłącznie te osoby, które nie będą stosować się do polityki. Jeśli ktoś myślał, że Twitch na tym poprzestanie, to się mylił. Ogłoszono bowiem stworzenie specjalnej kategorii, w której znajdziemy roznegliżowanych streamerów i streamerki.

Streamy hot tub nie łamią zasad

Serwis streamingowy podtrzymuje zdanie wspomnianego we wstępie Grahama. Ten w kwietniu przekonywał, iż polityka Twitcha pozwala na transmisje hot tub np. w bikini w pewnym kontekście. Chodzi o to, by prowadzący takie streamy nie tworzyli materiałów seksualnie sugestywnych.

Bycie sexy według innych nie jest niezgodne z naszymi zasadami, dlatego Twitch nie będzie podejmował żadnych kroków przeciwko kobietom lub komukolwiek innemu w serwisie za bycie postrzeganym jako osoba atrakcyjna.

(…)

Streamerzy mogą prowadzić transmisje w strojach kąpielowych w odpowiednich kontekstowo sytuacjach (na przykład na plaży czy w jacuzzi) i pozwalamy na ekspresję twórczą, taką jak body writing i body painting, pod warunkiem, że streamer stosuje sie do naszej polityki ubioru.

Dedykowana kategoria

Dotychczas transmisje z jacuzzi gościły w kategorii „Just Chatting”. Twitch postanowił jednak to zmienić. Od teraz streamy hot tub na Twitchu znajdziemy w dziale „Pools, Hot Tubs, and Beaches”.

Dlaczego właściwie taka kategoria została dodana? Przedstawiciele platformy streamingowej tłumaczą, że zrobili to ze względu na prośby społeczności oraz reklamodawców. Nie każda firma, która wykupi reklamy, chce, by jej produkty były promowane w trakcie streamów hot tub.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przed nami półfinały ESPORT CUP NOW. Miejsce w EDC na wyciągnięcie ręki

CLEANTmix, ikustakA, Last Rites Gaming, PGE Turów Zgorzelec – te ekipy zakończyły już swoją przygodę z ESPORT CUP NOW. Pozostała czwórka przystąpi nat...