Oceania to ostatni region, w którym po raz pierwszy w tym roku rozpoczną się zmagania w ramach cyklu Regional Major Rankings. Co prawda EPIC Oceania League, czyli turniej RMR, rusza już jutro, ale dopiero dziś poznaliśmy ostateczny kształt listy uczestników.

Już od jakiegoś czasu martwić się o miejsce na zawodach nie musieli Renegades. Najlepsza ekipa regionu jako triumfator serii RMR w 2020 roku otrzymała bowiem jedyne bezpośrednie zaproszenie – pozostała siódemka uczestników nie miała tyle szczęścia i udział musiała wywalczyć sobie na drodze otwartych eliminacji. Ostatecznie obyło się bez większych zaskoczeń, chociaż niektórzy za takie mogą uznać brak Chiefs Esports Club. Kogo zaś nie zabraknie? Ano np. ORDER, którego członkami są dobrze znani Karlo "USTILO" Pivac i Ricky "Rickeh" Mulholland. Na linii startu zamelduje się też Dire Wolves, czyli zespół Euana "sterlinga" Moore'a, byłego snajpera Grayhound Gaming. Ale nie miejmy złudzeń – każdy wynik inny niż triumf Renegades będzie niespodzianką naprawdę dużego kalibru.

Lista uczestników oceanicznego turnieju RMR 2021:

Bizarre Gaming Dire Wolves ORDER Paradox Esports
Renegades Rooster Team Skyfire VERTEX ESC

EPIC Oceania League odbędzie się między 24 a 30 maja. Będzie to kolejna w Oceanii impreza CS:GO, dzięki której wyłonieni zostaną uczestnicy zapowiedzianego na przełom października i listopada PGL Major Stockholm 2021.