STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Znamy datę startu szóstego sezonu Ultraligi!

Kurz po European Masters już dawno opadł, a po Mid-Season Invitational jeszcze gdzieś się unosi. Pora powoli szykować się na letnie edycje lig regionalnych. W trakcie zbrojenia się drużyn na nadchodzące zmagania otrzymaliśmy informacje na temat startu szóstego sezonu Ultraligi. Ultraliga wraca już za dwa tygodnie Rywalizacja na naszym rodzimym podwórku rozpocznie się równo za […]

Kurz po European Masters już dawno opadł, a po Mid-Season Invitational jeszcze gdzieś się unosi. Pora powoli szykować się na letnie edycje lig regionalnych. W trakcie zbrojenia się drużyn na nadchodzące zmagania otrzymaliśmy informacje na temat startu szóstego sezonu Ultraligi.

Ultraliga wraca już za dwa tygodnie

Rywalizacja na naszym rodzimym podwórku rozpocznie się równo za dwa tygodnie. Ósmego czerwca o godzinie 17:00 wystartuje pierwsze spotkanie w siódmej już odsłonie polskich rozgrywek, które mamy możliwość śledzić od końcówki 2018 roku. Na ten moment nie znamy jeszcze harmonogramu początkowych potyczek, lecz to nie powinno nikogo dziwić, wszak nie wszystkie formacje potwierdziły swoje składy na zbliżające się wielkimi krokami batalie.

Organizacje powoli kompletują składy

W odniesieniu do zeszłego splitu byliśmy świadkami zaledwie jednej roszady wśród organizacji biorących udział w lidze. PDW wskoczyło w miejsce 7more7 Pompa Teamu. Mimo to wiele zespołów zdecydowało się na przebudowę swoich piątek. Na ten moment w pełni znanymi składami mogą pochwalić się AGO ROGUE, devils.one, Illuminar Gaming, K1CK oraz Komil&Friends. Ciągle czekamy na ogłoszenie zawodników grających dla Gentlemen’s Gaming oraz Teamu ESCA Gaming. Wcześniej wspomniane PDW natomiast powoli odsłania karty i każdego dnia poznajemy nowych członków kolektywu.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wyścig cudów. Stachulec triumfuje we Włoszech, Poradzisz bez punktów!

Nie regulujcie odbiorników, nie przecierajcie oczu ze zdumienia – Tomasz Poradzisz opuścił Autodromo Nazionale di Monza z zerową zdobyczą punktową! Dr...