STS
fot. BIG

Koniec plotkowania. Melonik nowym nabytkiem BIG!

Wiemy w jakiej drużynie League of Legends Dawid „Melonik” Ślęczka spędzi najbliższy sezon. Spekulacje na temat transferu toplanera do Karmine Corp zostały oficjalne zakończone, bowiem Polak zasilił szeregi niemieckiego BIG. Brązowy medalista zeszłego sezonu Alior Bank Ultraligi za cel obiera sobie mistrzostwo Prime League. CZYTAJ TEŻ: „Każda drużyna ze mną w składzie może wygrać EU […]

Wiemy w jakiej drużynie League of Legends Dawid „Melonik” Ślęczka spędzi najbliższy sezon. Spekulacje na temat transferu toplanera do Karmine Corp zostały oficjalne zakończone, bowiem Polak zasilił szeregi niemieckiego BIG. Brązowy medalista zeszłego sezonu Alior Bank Ultraligi za cel obiera sobie mistrzostwo Prime League.

CZYTAJ TEŻ:
„Każda drużyna ze mną w składzie może wygrać EU Masters”. Cybergadka – Melonik

Zeszły sezon w barwach Illuminar Gaming Ślęczka może zaliczyć do całkiem udanych. Zespół zajął trzecie miejsce w 5. sezonie rodzimych zmagań, a sam zawodnik górnej alei został okrzyknięty najbardziej wartościowym graczem splitu. Faza play-in European Masters również była bardzo udana, jednak czar prysł w głównej części zawodów, kiedy to IHG poniosło klęskę w walce o wyjście z grupy.

Czy BIG z nowymi nabytkami ponownie sięgnie po mistrzostwo Prime League?

Niemiecka organizacja również nie ma powodów do narzekania. Zdobycie mistrzostwa w minionej edycji ligi naszych zachodnich sąsiadów nie stanowiło dla niej większego problemu. Jej ówcześni reprezentanci pokonali przecież mousesports 3:1 w wielkim finale. BIG było również jednym z głównych kandydatów do sięgnięcia po puchar EU Masters. Podopieczni Danuscha „Arvindira” Fischera z łatwością awansowali do play-offów rozgrywek, nie tracąc ani jednej mapy. W ćwierćfinale, który był powtórką finału Prime League, to jednak Myszy okazały się lepsze.

Melonik ma zatem świetną szansę na udowodnienie swoich tytularnych słów z jego występu w Cybergadce. BIG ma spore szanse ponownie zawojować swoją ligę, a następnie zawalczyć i o triumf na przyszłej edycji EUM. Wróżenie z fusów jednak w niczym nie pomoże, a potwierdzenie siły będziemy musieli otrzymać już na Polach Sprawiedliwości.

Skład BIG na zbliżający się sezon Prime League:

Dawid „Melonik” Ślęczka
Philippe „Akabane” Le
Steven „RKR” Chen
Tim „Keduii” Willers
Daniel „seaz” Binderhorfer
Danusch „Arvindir” Fischer

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy datę startu szóstego sezonu Ultraligi!

Kurz po European Masters już dawno opadł, a po Mid-Season Invitational jeszcze gdzieś się unosi. Pora powoli szykować się na letnie edycje lig regiona...