STS
fot. Fnatic

To już oficjalne: Adam przechodzi do Fnatic. Co dalej z Bwipo?

Najgorętsze plotki transferowe dotyczące nowego toplanera w szeregach Fnatic potwierdzone! Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym, że Adam „Adam” Maanane dołącza do siedmiokrotnych mistrzów Europy. O zakontraktowaniu zawodnika poinformowała organizacja. Tym samym plotki związane z resztą składu zdają się coraz bardziej prawdopodobne. Adam ma za sobą świetny wiosenny split z Karmine Corp. Najpierw formacja zwyciężyła […]

Najgorętsze plotki transferowe dotyczące nowego toplanera w szeregach Fnatic potwierdzone! Dziś oficjalnie dowiedzieliśmy się o tym, że Adam „Adam” Maanane dołącza do siedmiokrotnych mistrzów Europy. O zakontraktowaniu zawodnika poinformowała organizacja. Tym samym plotki związane z resztą składu zdają się coraz bardziej prawdopodobne.

Adam ma za sobą świetny wiosenny split z Karmine Corp. Najpierw formacja zwyciężyła w La Ligue Française, a następnie sięgnęła po mistrzostwo European Masters. Nic więc dziwnego, że plotki o dołączeniu gracza do Pomarańczowo-Czarnych rozpalały wyobraźnię fanów. W pierwszej kolejności mówiło się o przejściu Oskara „Selfmade’a” Boderka do Teamu Vitality, a później świat obiegła informacja o tym, że Gabriël „Bwipo” Rau może zejść do lasu. To miałoby oznaczać wakat na górnej alejce.

No i faktycznie, plotki o Adamie w szeregach Fnatic okazały się prawdziwe. Ostatnio wszystko wskazuje też na to, że Bwipo zostanie w organizacji. Pogłoski o jego przejściu do roli leśnika mogą mieć więc w sobie źdźbło prawdy, szczególnie że według nieoficjalnych doniesień przenosiny Selfmade’a do Vitality to jedynie kwestia czasu.

Letni split w ramach League of Legends European Championship startuje już 11 czerwca. Wiosną brytyjska organizacja przeżywała bardzo rozczarowujący okres w swojej długiej historii rywalizacji na europejskiej scenie. Formacja zajęła piąte miejsce w fazie zasadniczej, ledwie kwalifikując się do play-offów.  Tam drużyna Selfmade’a odpadła już w drugiej rundzie. Czy na czele z Adamem Fnatic będzie w stanie powalczyć z MAD Lions, G2 Esports czy Rogue o najwyższe lokaty w LEC?

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec plotkowania. Melonik nowym nabytkiem BIG!

Wiemy w jakiej drużynie League of Legends Dawid "Melonik" Ślęczka spędzi najbliższy sezon. Spekulacje na temat transferu toplanera do Karmine Corp zos...