W szeregach Izako Boars Ladies doszło do pierwszej od roku zmiany kadrowej. Zaledwie cztery miesiące po przedłużeniu kontraktu z organizacją na ławce rezerwowych wylądowała bowiem Michalina "Młoda" Chudzińska, która została odsunięta od składu na własne życzenie.

Decyzja była podjęta w pełni świadomie, mocno przemyślana i w stu procentach moja – przyznała Chudzińska. – Od dłuższego czasu miałam bardzo napięty grafik, przez co nie miałam w ciągu dnia znaleźć ani jednej chwili dla siebie. Minęło kilka miesięcy, a mnie zwyczajnie zaczęło to wszystko męczyć. [...] Chciałam bardzo podziękować dziewczynom za wspólną grę przez te kilkanaście miesięcy. Były wzloty i upadki, ale zwyczajnie byłyśmy drużną. W tym składzie udało się osiągnąć naprawdę dobre wyniki, notując topkę Europy. [...] Zdecydowanie mogę powiedzieć, ze to był jeden z najlepszych okresów w mojej karierze zawodniczki. [...] Nabrałam kolejnego doświadczenia, rozwinęłam się mocno psychicznie i z pewnością wskoczyłam na wyższy poziom jako gracz – zakończyła.

Na decyzję Młodej wpłynął m.in. fakt, że przed nią obrona pracy inżynierskiej, do której przygotowania pochłaniają sporo czasu. Ponadto zawodniczka przyznała, że chce w większym stopniu skupić się na sobie i na własnym rozwoju. Tym samym jej dorobek w szeregach Izako Boars Ladies, w której to ekipie występowała od lutego 2020, zamknął się m.in. w dwukrotnym dotarciu do czołowej czwórki turniejów z cyklu Ambush Female Cup. Co ciekawe, już jutro startuje kolejna odsłona tejże imprezy, na której Młodej, co oczywiste, zabraknie. Jej miejsce tymczasowo zajmie jednak Julia "JuLKaa" Marek, która na początku 2021 roku opuściła Arcane Wave. Co ciekawe, nie będzie to jej pierwszy kontakt z podopiecznymi popularnych Dzików, bo te wspomagała już w minionych tygodniach w zastępstwie Hanii "Hanii" Pudlis.

Skład Izako Boars Ladies prezentuje się następująco:

  • Aleksandra "Olczix" Pawlak
  • Angelika "Angelka" Kozłowska
  • Kamila "firingirl" Kopij
  • Hania "Haniaa" Pudlis
  • Julia "JuLKaa" Marek – zmienniczka
  • Michalina "Młoda" Chudzińska – rezerwowa