STS
fot. YouTube/БАЧОК

Nowy agent w VALORANCIE już wkrótce. Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Znamy już datę wypuszczenia nowego agenta w VALORANCIE. W artykule na stronie twórców gry John Goscicki, producent postaci w Riot Games, zdradził pierwsze szczegóły dotyczące nowej postaci. Poruszono też temat nadchodzących zmian w umiejętnościach Breacha, Skye, Yoru, i Astry.

Nowy agent ujrzy światło dzienne wraz z patchem 3.0. Wprowadzenie tej aktualizacji jest planowane na 22 czerwca, możemy więc spodziewać się więcej informacji tuż przed tą datą. Co na razie wiemy? Goscicki dość enigmatycznie opowiada o nowym projekcie. – Tym razem dorzucimy umiejętności, które powinny się wydać znajome tym z was, którzy całe życie grają w tradycyjne strzelanki FPS. Zaopatrzymy je natomiast w elementy, które nadadzą im wyjątkowy charakter, sprawiając, że będą się wyróżniać na tle obecnie dostępnych agentów. Zdolności tej postaci spowodują sytuacje, w których będziecie musieli polegać na swojej biegłości strzeleckiej – przekonuje pracownik Riotu.

Co ciekawe, w opublikowanym poście znajdziemy też zlepek nic nieznaczących (czyżby?) znaków. Sam Goscicki żartuje, że popsuła mu się klawiatura, aczkolwiek niewykluczone, że jest to swego rodzaju ukryty przekaz lub też wskazówka. Tak czy inaczej, na tym kończą się informacje dotyczące nowej postaci.

Koniec z trzema oślepieniami Breacha i Skye

Dodatkowo Riot ustosunkował się do obecnego stanu Breacha oraz Skye. Deweloperzy przekonują, że chcą zapewnić tym agentom więcej samowystarczalności. Chcą to uzyskać przez usunięcie trzech oślepień w zestawie umiejętności. Na razie nie wiemy, czym zostaną zastąpione lub jak będą wyglądać w nowej odsłonie. Ponadto zapowiedziano też zrównoważenie mocy Breacha. Twórcy chcą podnieść jego wartość w grze w ten sposób, żeby nie opierała się tylko na jednej umiejętności.

Riot Games zapowiedziało też zmiany Yoru oraz Astry. Jeśli chodzi o postać pochodzącą z Japonii, modyfikacje będą dotyczyć symulacji kroków. Deweloperzy chcą sprawić, by narzędzie to było bardziej użyteczne podczas rozgrywki. W przypadku Astry twórcy zamierzają zapewnić jej przeciwnikom pewne możliwości ogrania tego agenta. W tym momencie wydaje się ona bardzo mocna, więc poczynione zostaną kroki w kierunku osłabienia jej umiejętności.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Co dalej z mobilnością w LoL-u? Riot komentuje

Riot Games postanowiło podzielić się z graczami przemyśleniami na temat mobilności w League of Legends. Deweloperzy zdają sobie sprawę, że w niektóryc...