STS
fot. Team Heretics

Heretics zaczynają odbudowę składu VALORANTA

Team Heretics z przytupem zaczął swoją przygodę ze sceną VALORANTA. Wszak to właśnie podopieczni hiszpańskiej organizacji wygrali kończący ubiegły rok VALORANT First Strike, a następnie sięgnęli po wicemistrzostwo VALORANT Masters. Niemniej po tym ostatnim turnieju coś zaczęło się psuć.

Rewolucja w Heretics

Efektem była seria rozczarowujących wyników, której zwieńczeniem był brak awansu na zawody Masters będące zwieńczeniem drugiego etapu VALORANT Champions Tour 2021. Wówczas stało się jasne, że ekipę czeka kadrowa rewolucja i do takiej faktycznie doszło. W krótkim odstępie czasu Heretic opuścili niemal wszyscy zawodnicy. Melih „pAura” Karaduran trafił do Blaze Esports, Auni „AvovA” Chahade i Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas przenieśli się do G2 Esports, zaś Ruben „RUBINO” Villarroel wylądował na ławce rezerwowych. Swoje dotychczasowe miejsce zachował tylko prowadzący ekipy, Christian „lowel” Garcia Antoran. Ale teraz Hiszpan nie jest już osamotniony, bo włodarze rozpoczęli odbudowę składu.

Pierwszym nowym nabytkiem iberyjskiej formacji jest Ondřej „MONSTEERR” Petrů. Czech w przeszłości związany był z rodzimym Enterprise Esports, a ostatnio grywał pod banderą LDN UTD, z którym zatriumfował w kwietniowej odsłonie RixGG VALORANT Open. – Chciałbym podziękować LDN UTD. Zaryzykowali, stawiając na mnie, a ja dzięki temu dostałem wymarzoną szansę, by móc kontynuować swoją karierę w takim zespole, jak Heretics. Zawsze będę wdzięczny LDN UTD i będę uważnie śledzić ich wyniki. A teraz pora na zwycięstwa wraz z Teamem Heretics – nie krył ekscytacji Petrů.

Skład dywizji VALORANTA w Teamie Heretics:

  • Christian „lowel” Garcia Antoran
  • Ondřej „MONSTEERR” Petrů
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener

Niemniej to dopiero początek odbudowy zespołu. Przypomnijmy, że według niedawnych plotek nowymi zawodnikami Heretics mają zostać również Patryk „paTiTek” Fabrowski i Ardis „ardiis” Svarenieks, którzy dopiero co opuścili G2 Esports, a także występujący w miksowym Volvo Peek Felix „al0rante” Brandl. Na razie jednak informacje te nie zostały potwierdzone.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESCA triumfuje w finale LOTTO Dywizji Profesjonalnej w PLE

Poznaliśmy nowych mistrzów LOTTO Dywizji Profesjonalnej. W czwartkowym meczu wieńczącym bieżący sezon Polskiej Ligi Esportowej zatriumfował bowiem Tea...