W FIFA 21 Ultimate Team dosyć niespodziewanie pojawiły się nowe karty związane z Conmebol Libertadores, a mianowicie drużyna fazy grupowej tych rozgrywek. Które latynoskie gwiazdy zostały wyróżnione przez EA?

Jako że rozgrywki fazy grupowej południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów już się zakończyły, to tak samo jak w FIFA 20, EA zdecydowało się wypuścić karty TOTGS w liczbie dziesięciu. Wśród wyróżnionych piłkarzy znaleźli się m.in. Walter Bou (93 oceny ogólnej), Tomas Chancalay (92), Miguel Borja (91) czy znany fanom europejskiej piłki Lisandro Lopez (89). Pozostałe karty, które na tym etapie gry raczej nie znajdą miejsca w składach większości graczy, możecie sprawdzić na poniższej grafice. Natomiast ich szczegółowe statystyki i cenę znajdziecie na stronie Futbin.

Co zaskakujące, w grze nie pojawiło się żadne wyzwanie budowania składu związane z nową promocją. EA nie dodało również żadnej karty do zdobycia w zadaniach tygodniowych. Jedyną opcją na zdobycie którejś z kart TOTGS jest więc trafienie jej w paczce albo kupienie z rynku. Sama drużyna będzie dostępna do trafienia przez cztery dni, czyli do piątku do godziny 19:00.