STS
fot. materiały prasowe

Zabłyśnij dzięki nowym słuchawkom dousznym Hammerhead True Wireless X

Razer zaprezentował dziś nowe słuchawki douszne Hammerhead True Wireless X, zaprojektowane po to, aby wyróżniać się z tłumu dzięki podświetlanym na zielono panelom dotykowym LED. Hammerhead True Wireless X, zoptymalizowane pod kątem grania, mogą się pochwalić trybem Gaming z dźwiękiem o niskim opóźnieniu 60 ms. Słuchawki zapewniają bogaty, wciągający dźwięk dzięki specjalnie dostrojonym 13-milimetrowym przetwornikom. Hammerhead True Wireless X to wszechstronne słuchawki do grania i korzystania z multimediów w podróży.

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless X są kompatybilne z Google Fast Pair dla systemu Android i korzystają z Bluetooth 5.2 z funkcją automatycznego parowania, co zapewnia szybkie, wygodne i niezawodne połączenie, idealne do użytku ze smartfonami, tabletami, laptopami i konsolami. *

Konfigurowalne, podświetlane przyciski dotykowe LED na każdej słuchawce zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji, takich jak zarządzanie połączeniami, regulacja głośności lub aktywacja trybu Gaming. Nowa aplikacja Razer Audio App, uruchamiana wraz z Hammerhead True Wireless X, pozwala użytkownikom na regulację dźwięku, dostosowywanie efektów świetlnych i jasności oraz mapowanie gestów dotykowych zgodnie z własnymi preferencjami.

Dzięki możliwości działania do 24 godzin przy włączonym podświetleniu (i do 28 godzin przy wyłączonym), żywotność baterii Hammerhead True Wireless X pozwala na całodzienne granie i korzystanie z multimediów. Czyni to z nich idealnego towarzysza mobilnych graczy, którzy chcą mieć niezawodne słuchawki douszne z krystalicznie czystym dźwiękiem o niskim opóźnieniu.

Aby dowiedzieć się więcej o nowych Hammerhead True Wireless X, prosimy zajrzeć tutaj.

Źródło: informacja prasowa

* Używanie słuchawek z konsolami wymaga adaptera Bluetooth, który jest sprzedawany osobno

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pora poznać mistrza ostatniego w 2021 roku Majora Doty. Ruszają play-offy WePlay AniMajor

Walka o mistrzowski tytuł WePlay AniMajor 2021 wchodzi w decydującą fazę. W trakcie kolejnych pięciu dni rozegrane zostaną bowiem play-offy, podczas k...