STS
fot. devils.one

devils.one zapowiada akademię VALORANTA, ambasadorem Mateusz Klich

VALORANT ukazał się zaledwie rok temu, ale mimo to zdążył zdobyć sporą popularność, przyciągając do siebie rzesze kibiców oraz, co równie istotne, organizacji. W Polsce jednak sprawa nie wygląda tak różowa, bo jak dotychczas żadna z rodzimych marek nie zdecydowała się na poważnie zainwestować w FPS-a Riot Games. Były jednak nieśmiałe podchody w postaci m.in. […]

VALORANT ukazał się zaledwie rok temu, ale mimo to zdążył zdobyć sporą popularność, przyciągając do siebie rzesze kibiców oraz, co równie istotne, organizacji. W Polsce jednak sprawa nie wygląda tak różowa, bo jak dotychczas żadna z rodzimych marek nie zdecydowała się na poważnie zainwestować w FPS-a Riot Games.

Były jednak nieśmiałe podchody w postaci m.in. serii turniejów, które zorganizowało x-kom AGO. Teraz ze swoją inicjatywą wychodzi też devils.one, które zapowiedziało stworzenie akademii U-16. W projekcie, przy którym współpracują także warszawskie Esports Performance Center oraz twórcy z Riotu, udział weźmie młodzież do lat 16 należąca do Drzewka, czyli stołecznego stowarzyszenia zajmującego się aktywizacją młodzieży na drodze warsztatów, kolonii oraz akcji charytatywnych. Co ciekawe, ambasadorem wydarzenia został Mateusz Klich, czyli reprezentant Polski w piłce nożnej oraz zawodnik Leeds United.


Na ten moment nie znamy jednak żadnych szczegółów projektu. Te prawdopodobnie pojawią się dopiero w późniejszym terminie.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LIDER komentuje powrót do LEC. "Bwipo nie chciał być ze mną w tej samej drużynie"

Już wkrótce rozpoczyna się letni split w ramach League of Legends European Championship. Wiele ekip dokonało wzmocnień przed rozpoczęciem rozgrywek z...