STS
fot. Polska Liga Esportowa

Zespół paTiTka w komplecie. Heretics zaprezentowali piątego członka składu VALORANTA

Dobiegła końca przebudowa składu VALORANTA podległego Teamowi Heretics. Hiszpańska organizacja zaprezentowała nam bowiem nazwisko zawodnika, który w drużynie przejmie piąty, ostatni wolny fotel. Zaskoczenia jednak bynajmniej nie ma.

Niedoświadczone posiłki

Zgodnie z pojawiającymi się od jakiegoś czasu plotkami włodarze z Półwyspu Iberyjskiego postawili bowiem na Felixa „al0rante” Brandla. Niemiec dotychczas nie miał okazji, by regularnie rywalizować na najwyższym europejskim poziomie i nie posiada jeszcze zbyt dużego doświadczenia, bo chociaż na scenie obecny jest od ubiegłego roku, to rywalizował wyłącznie w miksowych formacjach. Ostatnie miesiące spędził jako członek ekipy o nazwie Volvo Peek, wraz z którą wygrał nawet marcowe RixGG VALORANT Open. Co warte wspomnienia, Brandl najczęściej grywa jako Reyna oraz Raze i w dużej mierze odpowiedzialny będzie za siłę ognia międzynarodowego składu.

Heretics w komplecie

Przypomnijmy, że w ostatnich tygodniach w Heretics działo się naprawdę sporo. Po słabym występie w drugim etapie VALORANT Champions Tour 2021 postawiono na prawdziwą rewolucję, w której efekcie odeszli m.in. Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas oraz Auni „AvovA” Chahade. Litwin i Duńczyk powędrowali do G2 Esports, zaś stamtąd właśnie ściągnięto Patryka „paTiTka” Fabrowskiego i Ardisa „ardiisa” Svarenieksa. Do tego doszły też transfery Ondřeja „MONSTEERRA” Petrů i wspomnianego już al0rante. Teraz przyszła pora na ułożenie tych wszystkich klocków, za co odpowiedzialny będzie nowy szkoleniowiec, związany wcześniej z FPX Ivan „Johnta” Shevtsov.

Skład dywizji VALORANTA w Teamie Heretics:

  • Christian „lowel” Garcia Antoran
  • Ondřej „MONSTEERR” Petrů
  • Patryk „paTiTek” Fabrowski
  • Ardis „ardiis” Svarenieks
  • Felix „al0rante” Brandl
  • Ivan „Johnta” Shevtsov – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MICHU vs najlepszy zespół świata. Wraca IEM Summer 2021

Po kilku dniach przerwy wracają emocje związane z Intel Extreme Masters Summer 2021. Walka o główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów wchodzi w...