STS
fot. NAVI

NAVI otwiera dywizję VALORANTA i zapowiada try-outy do składu

Kolejna uznana organizacja zdecydowała się dołączyć do stale rosnącej i rozwijającej się sceny VALORANTA. Dziś swoje plany związane z grą Riot Games ogłosiło Natus Vincere, czyli jedna z największych esportowych marek w Europie Wschodniej.

Pierwszy nabytek zaprezentowany

Częścią owych planów będzie 17-letni Kirill „Cloud” Nekhozhin, który jako pierwszy związał się z NAVI. Młody Rosjanin do niedawna związany był z CrowCrowd, wraz z którym finiszował w czołowej czwórce regionalnego VALORANT Masters. – Jestem zaszczycony i niezwykle szczęśliwy, że otrzymałem szansę, by być częścią NAVI. Teraz zamierzam pracować jeszcze ciężej. Wiem, że wielu fanów kibicuje mi z całego serca i chciałbym się im za to odwdzięczyć. Nie bez powodu dano mi możliwość, by pokazać, na co mnie stać. Dam z siebie absolutnie wszystko. Przy okazji chciałbym podziękować Alexeiowi i Vladowi, bo bez nich nic by się nie wydarzyło – nie krył radości Nekhozhin, który teraz pomoże włodarzom w budowie całej ekipy.

Pora na testy

Od czasu swojej premiery VALORANT fantastycznie się rozwinął. Co prawda dyscyplina ta w strefie CIS znajduje się dopiero na początku swojej drogi, ale przy tym wygląda obiecująco. Dlatego też chcemy pomóc grze w rozwoju naszym regionie. Naszym celem jest wprowadzenie na mistrzostwa świata tak wielu czołowych graczy, jak to tylko możliwe – przyznał Aleksey „xaoc” Kucherov, COO w NAVI. – Z radością możemy więc ogłosić, że Cloud został naszym pierwszym zawodnikiem VALORANTA. Wspólnie stworzymy zespół, któremu warto będzie kibicować. W trakcie kolejnego miesiąca albo dwóch organizować będziemy try-outy dla różnych graczy, a także przyglądać się wynikom eliminacji do VCT, po których ustalimy ostateczny kształt zespołu – dodał.

Skład drużyny VALORANTA w Natus Vincere:

  • Kirill „Cloud” Nehozhin
  • Vladislav „TheVs” Moroz – menadżer
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Szejn i siuhy oficjalnie dołączają do akademii mousesports

Wczorajsze doniesienia serwisu Cybersport.pl znalazły swoje potwierdzenie. Niemiecka organizacja mousesports zaprezentowała bowiem projekt akademii CS...