STS
fot. fb.com/DonPAGO

Zespół PAGO triumfuje w pierwszym sezonie Ligi Streamerów w VALORANTA

Po trzech dniach zmagań poznaliśmy triumfatorów pierwszego sezonu Ligi Streamerów w VALORANTA. Ostatecznie najlepsza okazała się ekipa Mateusza „PAGO” Pągowskiego, która na przestrzeni całej imprezy nie przegrała ani jednego meczu.

PAGO i spółka niepokonani

Już w fazie grupowej PAGO i jego koledzy, wśród których znaleźli się m.in. Adrian „dark0sek” Janus oraz były reprezentant Ballisty Esports, Kamil „Kamiseqq” Lepper, zaprezentowali prawdziwy pokaz siły. Wówczas wygrali oni wszystkie cztery spotkania, dwukrotnie pozostawiając w pokonanym polu ekipy Kamila „Ewrona” Lachowskiego i Aleksandry „AL3XANDRAs” Hanuli. Tym samym ekipa Pągowskiego awansowała do półfinału, gdzie trafiła na skład jego klubowego kolegi z Emeritos Banditos, Piotra „izaka” Skowyrskiego. Ten mecz zakończył się zwycięstwem Teamu PAGO wynikiem 2:0, aczkolwiek obie potyczki były niezwykle wyrównane, bo na Iceboksie padł wynik 13:10, podczas gdy Ascent zakończyło się rezultatem 13:11.

Dzięki temu Pągowski i spółka mieli już zapewnione miejsce w czołowej dwójce, aczkolwiek do rozegrania pozostał im jeszcze wielki finał. Finał, w którym przyszło im zmierzyć się z VALORANT TALK, zespołem Krystiana „terpa” Terpińskiego, wspieranego chociażby przez Kubę „KubiKa” Kubiaka czy też Tomasza „Magvayera” Filipiuka. Niemniej i tym razem całe spotkanie zamknęło się w dwóch mapach, bo najpierw Team PAGO wygrał 13:8 na Bind, by następnie zatriumfować 13:7 na Haven. Mistrzom nie przeszkodziły nawet „problemy” kapitana, który musiał łączyć zmagania w play-offach Ligi Streamerów z obowiązkami w Emeritos Banditos, wraz z którymi walczył o awans do play-offów ESEA Intermediate. Ostatecznie jednak udało się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Końcowa klasyfikacja pierwszego sezonu Ligi Streamerów w VALORANTA:

1. Team PAGO
2. VALORANT TALK
3-4. Team izak, Team Kubx
5-8. Team AL3XANDRAs, Team Mrs Honey, Team Nieuczesana, Team SAJU
9-12. Team Ewron, Team LiLqki, Team Mr.Dżinold, Team Warszawski Koks
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czy G2 powstrzyma Rogue? Powtórka półfinału dziś w LEC

Przed nami kolejny dzień pełen wrażeń w związku z rozgrywkami w League of Legends European Championship. Dzisiaj będziemy mogli obejrzeć m.in. pojedyn...