STS
fot. ESL/Adam Łakomy

G2 kolejnym rywalem NAVI. Spore wyzwanie przed Savesem i spółką

Początek przygody Natus Vincere z drugim etapem European League 2021 w Rainbow Six: Siege daleki był od zadowalającego. Ale dziś nie ma to już znaczenia, bo przed podopiecznymi ukraińskiej organizacji kolejna szansa na tak cenne ligowe punkty. G2 kolejnym rywalem NAVI Dziś rusza bowiem druga kolejka, podczas której Szymon „Saves” Kamieniak będą mogli sięgnąć po […]

Początek przygody Natus Vincere z drugim etapem European League 2021 w Rainbow Six: Siege daleki był od zadowalającego. Ale dziś nie ma to już znaczenia, bo przed podopiecznymi ukraińskiej organizacji kolejna szansa na tak cenne ligowe punkty.

G2 kolejnym rywalem NAVI

Dziś rusza bowiem druga kolejka, podczas której Szymon „Saves” Kamieniak będą mogli sięgnąć po zwycięstwo. Teoretycznie będzie jednak o to jeszcze trudniej niż poprzednio, bo tym razem na drodze NAVI stanie G2 Esports. Formacja ta tuż przed startem sezonu dokonała podwójnej zmiany w swoich szeregach, angażując Lucasa „Hungry’ego” Reicha i Jonasa „Jonkę” Kaczmarzyka. I roszada ta dała wymierne efekty, bo G2 w kolejce numer jeden rozgromiło Virtus.pro, ogrywając przedstawicieli Europy Wschodniej aż 7:1! Tak więc i tym razem należałoby uznać podopiecznych Thomasa „Shas[O]Udasa” Lee za faworytów, zwłaszcza że zespół Savesa dopiero co zaliczył potężny falstart i nie wiadomo, czy nie jest to zapowiedź większego kryzysu formy.

Czy Secret znowu zatriumfuje?

W akcji zobaczymy również Team BDS, który dopiero co przejechał się po Teamie Empire, gromiąc go 7:0. Czy Francuzów uważanych za głównych kandydatów do mistrzowskiego tytułu stać będzie na powtórkę? O to, by jej nie było, postara się Team Vitality, aczkolwiek nie wydaje się, by udało mu się zaskoczyć wyżej notowanych przeciwników. Warto będzie też śledzić poczynania niedawnych pogromców Natus Vincere z Teamu Secret. Ekipa ta, wzmocniona przez Keenana „Keenana” Dunne’a oraz Petera „pacbulla” Bulla, w drugiej kolejce podejmie Rogue, które cztery dni temu niemiłosiernie męczyło się z TrainHard eSport, wyszarpując oponentom zwycięstwo dopiero po dogrywce, co nie jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Czwartkowy harmonogram European League 2021:

21 czerwca
18:00 TrainHard eSport vs Team Empire BO1
19:15 Cowana Gaming vs Virtus.pro BO1
20:30 Natus Vincere vs G2 Esports BO1
21:45 Team BDS vs Team Vitality BO1
23:00 Rogue vs Team Secret BO1

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Rainbow Six na Twitchu. Drugi etap European League 2021 potrwa do 26 lipca i zaoferuje swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy euro oraz cztery bilety na Six August 2021 Major.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Pobelter, CLG, LCS 2020 Spring Split

Fantastyczne CLG i TSM, beznadziejne C9. Trzecia kolejka LCS 2021 Summer za nami

Za nami kolejna, trzecia już runda letniej edycji League of Legends Championship Series. Runda, która w żadnym wypadku nie nudziła, bowiem przyniosła...