STS
fot. Riot Games

Mistrzostwa świata w VALORANTA odbędą się w Ameryce Północnej?

VALORANT zadebiutował w najgorszym możliwym okresie. Pandemia, problemy z nią związane i w efekcie również brak lanów. Gra Riot Games nie miała więc łatwego startu, ale wygląda na to, że powoli wszystko idzie ku lepszemu. Wszak za nami pierwszy znaczący lan, a przed nami mistrzostwa świata, które odbędą się… właśnie, gdzie? Pierwszy lan VALORANTA w […]

VALORANT zadebiutował w najgorszym możliwym okresie. Pandemia, problemy z nią związane i w efekcie również brak lanów. Gra Riot Games nie miała więc łatwego startu, ale wygląda na to, że powoli wszystko idzie ku lepszemu. Wszak za nami pierwszy znaczący lan, a przed nami mistrzostwa świata, które odbędą się… właśnie, gdzie?

Pierwszy lan VALORANTA w Ameryce Północnej?

Sami organizatorzy jak dotychczas nie ujawnili nam żadnych szczegółów na temat nadchodzącej imprezy, ale to nic. Z pomocą przychodzą nam dziennikarze serwisu Upcomer, którzy dotarli do informacji sugerujących, że VALORANT Champions 2021 odbędzie się w Los Angeles. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to będzie to pierwszy lanowy turniej VALORANTA w Ameryce Północnej. Nie ma jednak pewności co do tego, czy takie zawody odbyłyby się, podobnie jak niedawne VALORANT Masters Reykjavík 2021, bez udziału publiczności, czy też organizatorom udałoby się dochować wszelkich formalności, by jednocześnie zapewnić graczom odpowiedni stopień bezpieczeństwa i umożliwić obecność kibiców na trybunach.

Dla samego Riotu nie byłaby to bynajmniej pierwsza próba zorganizowania imprezy w Mieście Aniołów. Wszak to właśnie w Los Angeles swoją siedzibę ma LoL Championship Series, czyli najważniejsza liga League of Legends w Ameryce Północnej. To także w tym mieście aż trzykrotnie rozgrywany był wielki finał mistrzostw świata w LoL-a, z czego dwa razy miał on miejsce w mogącym pomieścić ok. 20 tysięcy osób Staples Center.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna zmiana w Izako Boars – mono opuszcza organizację

Dzień po tym, jak do Izako Boars dołączył Paweł "byali" Bieliński, w ekipie doszło do kolejnej roszady kadrowej. Tym razem chodzi o pożegnanie, bo swo...