Na roszady w swoim składzie zdecydowało się devils.one. Formacja po nieudanym starcie w szóstym sezonie Ultraligi postanowiła wprowadzić trochę świeżej krwi. Na dolnej alei w barwach Diabłów nie zobaczymy już Patryka "Biosuna" Kołkiewicza. Zamiast niego już dzisiaj zadebiutuje Wiktor "Ejsner" Świderski.

devils.one ma za sobą dwie trudne kolejki. Porażki z PDW oraz AGO ROGUE mogły być w pewnym stopniu do przewidzenia, jednak mecze drugiego tygodnia były jak najbardziej do wygrania. Najpierw Team ESCA Gaming nie pozwolił Diabłom na zdobycie pierwszego punktu, a następnie Komil&Friends wyrwało im kolejną szansę. Organizacja najwyraźniej uznała, że to odpowiedni czas na zmiany, ponieważ już dzisiaj ogłosiła roszady w zespole.

Ejsnera możecie kojarzyć z występów w 2. dywizji Ultraligi. Tam natomiast wraz z Domem Spokojnej Starości sięgnął po zwycięstwo całego turnieju. Jeszcze wcześniej zawodnik reprezentował barwy m.in. Teamu ESCA Gaming. Już dzisiaj gracz zadebiutuje w spotkaniu z Illuminar Gaming o godzinie 19:30.

Tak prezentuje się obecnie skład devils.one w League of Legends:

Dawid "sheru" Wojewoda
Witold "Diagu" Nypel
Kuba "Kralzer" Tylman
Wiktor "Ejsner" Świderski
Hubert "Slipper" Burzec

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, pierwszy pojedynek wystartuje natomiast pół godziny później. Po więcej informacji dotyczących aktualnego sezonu mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej: